Taki był dzień urodzin Tak Broxie Węgiel! Zabieg pielęgnacyjny i romantyczne chwile z ukochanym.

Taki był dzień urodzin Tak Broxie Węgiel! Zabieg pielęgnacyjny i romantyczne chwile z ukochanym.
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska26.12.2023 | 7 min.

Roxie Węgiel i jej narzeczony Kevin Mglej świętowali jego 27. urodziny w wyjątkowy sposób. Para zakochanych zdecydowała się na relaksujący zabieg pielęgnacyjny w łaźni tureckiej. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochanym, składając mu życzenia urodzinowe. Mimo różnicy wieku i kontrowersji wokół ich związku, Roxie i Kevin wyglądają na szczęśliwych. Przygotowania do ich ślubu w 2024 roku trwają pełną parą.

Rytuał Hammam dla Roxie i Kevina

Roxie Węgiel świętowała 27. urodziny swojego narzeczonego Kevina Mgleja w wyjątkowy sposób. Para zakochanych zdecydowała się na relaksujący zabieg pielęgnacyjny w łaźni tureckiej, znany jako rytuał Hammam. Ten starożytny rytuał polega na dogłębnym oczyszczeniu, odżywieniu i pielęgnacji ciała poprzez masaże, peelingi i okłady. Roxie i Kevin chcieli w ten sposób odstresować się i zadbać o siebie nawzajem.

Hammam praktykuje się od tysięcy lat i ma bardzo dobroczynny wpływ na organizm. Poprawia krążenie krwi, dotlenia skórę, pozwala się zrelaksować i odzyskać równowagę psychiczną. Dla pary zakochanych była to świetna okazja, aby oderwać się od codzienności i poświęcić ten czas tylko sobie. Mogli w spokoju porozmawiać i cieszyć swoją obecnością.

Zalety rytuału Hammam

Rytuał Hammam oprócz głębokiego oczyszczenia i odżywienia skóry, redukuje cellulit i rozstępy, poprawia metabolizm i ujędrnia ciało. Regularne korzystanie z tego rodzaju zabiegów pozwala zachować młody wygląd i dobrą kondycję. Nic więc dziwnego, że zakochani zdecydowali się na taki prezent urodzinowy.

Hammam sprzyja także zacieśnianiu więzi w związku. Wspólny zabieg i masaż przy świecach stwarza romantyczną atmosferę, pozwala odprężyć się i cieszyć swoją obecnością. Dla pary, która planuje ślub w 2024 roku, była to dobra okazja do podtrzymania iskry miłości pomimo codziennych obowiązków.

Relacja z urodzin ukochanego

Roxie Węgiel i Kevin Mglej nie tylko wspólnie świętowali urodziny ukochanego, ale także pochwalili się tym wydarzeniem w mediach społecznościowych. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją i Kevina w czułym uścisku podczas rytuału Hammam.

“Zaczynamy świętowanie urodzin mojego Kevina od cudownego rytuału Hammam – napisała Roksana na InstaStory.

Zdecydowała się także podzielić kadrami z romantycznej kolacji we dwoje oraz zdmuchnięcia świeczek na torcie urodzinowym. Fani mogli poczuć wyjątkową atmosferę tego dnia i wsparć zakochanych życzeniami w komentarzach.

Wpisy Roxie pokazały, że pomimo kontrowersji wokół ich 8-letniej różnicy wieku, para czerpie radość ze swojego związku i nie zważa na krytyczne opinie. Liczy się dla nich miłość, szacunek i wzajemne wsparcie, na co wskazywały ich romantyczne pozy.

Czytaj więcej: Edyta Górniak oburzona opinią internauty o zdjęciu z Zenkiem

Rozie składa życzenia dla Kevina

Roxie Węgiel nie tylko pochwaliła się przebiegiem urodzin ukochanego, ale także złożyła mu życzenia na udostępnionych zdjęciach. Widać jak para przytula się podczas zabiegu Hammam, a wokalistka trzyma baloniki w kształcie serca z napisem “Wszystkiego najlepszego”.

Gwiazda wyraźnie dba o to, aby jej partner czuł się kochany i doceniany. Mimo młodego wieku i popularności potrafi znaleźć czas na to, co ważne i zadbać o relację. Jej gest pokazuje dojrzałość i determinację w dążeniu do tego, co ceni najbardziej - miłości.

Trudności w związku

Związek Roxie i Kevina nie należy do najłatwiejszych ze względu na dzielącą ich różnicę wieku i popularność gwiazdy. Jednak bardzo się starają, by te czynniki ich nie rozdzieliły.

Walczą ze stereotypami i uprzedzeniami internautów, którzy krytykują ich relację. Udowadniają, że miłość nie zna granic i potrafi przetrwać wiele. Dlatego wzajemne wsparcie jest im tak potrzebne - by pokonać przeciwności losu i wspólnie dążyć do celu, jakim jest ślub.

Zakochani w czułym uścisku

Taki był dzień urodzin Tak Broxie Węgiel! Zabieg pielęgnacyjny i romantyczne chwile z ukochanym.

Relacja Roxie Węgiel z urodzin Kevina pokazała, że pomimo kontrowersji para czuje się ze sobą bardzo dobrze. Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych widać ich czuły uścisk i radosne uśmiechy.

Stoją objęci w łaźni tureckiej, spoglądając sobie głęboko w oczy. Wokalistka trzyma też baloniki w kształcie serca, dedykując je ukochanemu. To wyraźny dowód na to, że ich uczucie kwitnie.

Różnica wieku 8 lat
Czas trwania związku 2 lata
Planowany ślub 2024 rok

Mimo kontrowersji internautów para ma się dobrze i nie zwraca uwagi na krytykę. Najważniejsze jest to, że potrafią się wesprzeć w trudnych chwilach. Udowadniają to z okazji każdych urodzin czy rocznicy, obdarowując się wyjątkowymi prezentami i poświęcając uwagę sobie nawzajem.

Przygotowania do ślubu trwają

Roxie Węgiel i jej narzeczony Kevin Mglej odliczają już czas do swojego ślubu, który ma się odbyć w 2024 roku. Krążą pogłoski, że para ustaliła już nawet konkretną datę uroczystości. Przygotowania muszą zatem trwać pełną parą.

Organizacja tak dużej imprezy to spore przedsięwzięcie logistyczne. Trzeba zadbać o salę, catering, suknię, zaproszenia i wiele innych szczegółów. Na szczęście gwiazda lubi prostotę, nie planuje więc zbytnich ekstrawagancji. Liczy się dla niej głównie obecność najbliższych.

  • Wybór odpowiedniej sali weselnej i cateringu
  • Zamówienie sukni ślubnej i garnituru

Narzeczeni na pewno chcą, aby ich ślub był wyjątkowy i zgodny z ich charakterem. Dlatego wkładają wiele serca w przygotowania, by ten dzień na zawsze pozostał w ich pamięci.

Czy para do siebie pasuje?

Wiele osób zastanawia się, czy Roxie Węgiel i Kevin Mglej do siebie pasują. Osiem lat różnicy i rozpoznawalność gwiazdy na pewno stanowią wyzwanie.

Jednak para udowadnia, że potrafi stawić temu czoła. Wspierają się nawzajem i czerpią radość ze wspólnych chwil. Nie zważają na krytykę, a ich miłość zdaje się kwitnąć. Jeśli tak dalej pójdzie, mają szansę na szczęście.

Czy pasują do siebie? Wszystko na to wskazuje

Podsumowanie

Artykuł przedstawia historię związku gwiazdy Roxie Węgiel i jej starszego o 8 lat narzeczonego Kevina. Opisuje, jak para świętowała jego 27. urodziny wyjątkowym rytuałem Hammam. Zakochani zrelaksowali się podczas masaży i zabiegów w łaźni tureckiej. Roxie pochwaliła się potem w mediach społecznościowych romantycznymi zdjęciami z tego wydarzenia.

Mimo kontrowersji wokół dużej różnicy wieku, Roxie i Kevin udowadniają, że ich uczucie jest silne. Wspierają się nawzajem i planują ślub w 2024 roku. Artykuł przedstawia kulisy ich związku – wspólne świętowanie, drobne gesty i radzenie sobie z krytyką internautów. Pokazuje, że miłość wszystko przetrzyma.

Tekst zachęca do refleksji, czy wiek powinien mieć znaczenie w uczuciu dwóch osób. Przytacza argumenty zwolenników i przeciwników związku Roxie i Kevina. Zastanawia się, czy para jest w stanie przetrwać trudności i czy łączy ich prawdziwe uczucie.

Całość podsumowuje, że przyszłość pary stoi pod znakiem zapytania, ale jeśli nadal będą się tak wspierać jak dotąd, mają szansę na miłość. Kluczem jest wiara we własne uczucie i determinacja w pokonywaniu przeszkód.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Kto wystąpi na Pol’and’Rock Festival 2024? Pełny skład artystów.
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska

Jestem wielkim fanem muzyki i na blogu staram się przekazywać moje fascynacje. Odkrywaj ze mną różne gatunki muzyczne i artystów na nowo!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły