Rihanna wyjawia ciążę podczas finału Super Bowl. {To nie było planowane}

Rihanna wyjawia ciążę podczas finału Super Bowl. {To nie było planowane}
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk21.12.2023 | 6 min.

Rihanna nie planowała pokazać ciąży podczas występu w ramach „Halftime Show” podczas finału Super Bowl. Jednak jej bluza nie dała się zapiąć, przez co brzuch gwiazdy stał się widoczny. W najnowszym wywiadzie artystka zdradza kulisy tego zdarzenia i przyznaje, że początkowo starała się ukryć stan błogosławiony. Mimo to fani i tak dowiedzieli się o ciąży już na początku lutego.

Rihanna nie planowała pokazać ciąży

Rihanna przyznała w najnowszym wywiadzie, że początkowo nie zamierzała ujawniać swojej ciąży podczas występu w ramach „Halftime Show” finału Super Bowl. Gwiazda starała się nawet ukryć zaokrąglony brzuch, wybierając luźną bluzę. Jednak jej starania spełzły na niczym.

„Sprawa wygląda tak: Zrobiłam to, co musiałam, prawda? Moja bluza nie mogła się zapiąć. Wtedy nikt z zewnątrz nie wiedział, że jestem w ciąży. Po prostu powtarzałam sobie: «Tylko upewnij się, że materiał jest rozciągliwy». Więc pachy były rozciągliwe, a dół bluzy był luźny... Ale wiesz, zamek błyskawiczny! Po prostu się tam zatrzymał!” - wyznała 35-letnia gwiazda.

W ten oto sposób świat dowiedział się o ciąży Rihanny na początku lutego 2022 roku. Był to efekt przypadku, a nie zaplanowanej akcji promocyjnej. Artystka początkowo nie kwapiła się do dzielenia radosnych nowin ze swoimi fanami.

Bluza Rihanny nie dała się zapiąć podczas występu

Kreacja, którą Rihanna założyła na występ podczas Super Bowl, miała zapewnić jej wygodę i swobodę ruchów na scenie. Jednocześnie miała ukryć ciążowy brzuch przed ciekawskimi spojrzeniami.

Niestety, mimo starań projektantów, bluza nie dała się w pełni zapiąć. W pewnym momencie okazało się, że rozciągnięty materiał nie zakryje już zaokrąglonego brzucha gwiazdy. W ten sposób fani zorientowali się, że ich idolka spodziewa się dziecka.

„Zamek błyskawiczny! Po prostu się tam zatrzymał! Więc stało się widocznie to, co miało się stać” - skomentowała później Rihanna. I choć na początku była zaskoczona obrotem spraw, pogodziła się z faktem, że jej ciąża i tak nie pozostałaby długo tajemnicą.

Sukienka ukrywająca ciążę

Projektanci stroju na występ Rihanny podczas Super Bowl mieli nie lada wyzwanie. Musieli stworzyć kreację, która będzie wygodna dla ciężarnej gwiazdy, a jednocześnie pozwoli jej swobodnie tańczyć i śpiewać na scenie.

Sięgnęli po rozciągliwy, ale ciepły materiał i stworzyli obszerną bluzę, która miała maskować krągłości artystki. Niestety, mimo starań sukienka okazała się zbyt ciasna, by w pełni ukryć zaokrąglony brzuch wokalistki.

Czytaj więcej: Edyta Górniak oburzona opinią internauty o zdjęciu z Zenkiem

Gwiazda zdradza kulisy niezaplanowanego wyjawienia ciąży

W wywiadzie dla Access Hollywood Rihanna opowiedziała o kulisach swojego występu na Super Bowl i nieplanowanego ujawnienia ciąży całemu światu. Okazuje się, że sprawa wymknęła jej się spod kontroli, ale ostatecznie pogodziła się z zaistniałą sytuacją.

„To wtedy nikt z zewnątrz nie wiedział, że jestem w ciąży. Po prostu powtarzałam sobie: «Tylko upewnij się, że materiał jest rozciągliwy». Więc pachy były rozciągliwe, a dół bluzy był luźny... Ale wiesz, zamek błyskawiczny! Po prostu się tam zatrzymał!” - wyznała gwiazda.

Ostatecznie Rihanna nie żałuje, że wieści o jej ciąży tak szybko obiegły cały świat. Traktuje to jako nieuniknione wydarzenie, które i tak musiałoby wkrótce wyjść na jaw.

Rihanna docenia rolę partnera jako ojca swoich dzieci

Rihanna wyjawia ciążę podczas finału Super Bowl. {To nie było planowane}

Oprócz zawodowych sukcesów, Rihanna może cieszyć się swoim życiem prywatnym. Gwiazda pochwaliła się, że jej partner A$AP Rocky jest wspaniałym ojcem dla ich dwójki synów.

„Jest moim najlepszym przyjacielem (...). Kocham go inaczej jako ojca moich dzieci. To coś ważnego – to podnieca. Cóż za przywódca, wspaniały, cierpliwy, kochający... a moje dzieci mają na jego punkcie obsesję” - wyznała artystka.

Rihanna docenia także, że Rocky pozwala jej „przełamać przekleństwa pokoleniowe” i stworzyć kochającą, szczęśliwą rodzinę - czego sama nie doświadczyła w dzieciństwie.

Artystka nie wyklucza powrotu z nową muzyką po przerwie

Fani Rihanny od lat z niecierpliwością wyczekują jej nowych piosenek. Choć od premiery ostatniego albumu minęło już siedem lat, gwiazda daje nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

W rozmowie z „Entertainment Tonight” artystka zasugerowała, że powrót do tworzenia nowej muzyki zawsze jest w jej planach. Jednocześnie zastrzegła, że trasa koncertowa będzie możliwa dopiero po wydaniu nowych utworów.

„Zrobimy trasę tylko wtedy, kiedy pojawi się nowa muzyka... Uważam, że to sprawiedliwe, żeby moi fani dostali to, na co czekali, czyli nowe piosenki. Potem po prostu wysadźmy wszystko w powietrze.”

Wygląda więc na to, że fani barbadoskiej gwiazdy wkrótce doczekają się upragnionej niespodzianki w postaci premierowych singli lub nawet całej płyty!

Fani wyczekują nowych piosenek po latach ciszy

Choć Rihanna przez ostatnie lata była aktywna głównie za sprawą działalności biznesowej i macierzyństwa, jej fani wciąż tęsknią za nową muzyką ulubionej artystki.

Ostatni studyjny album Rihanny, zatytułowany „Anti”, ukazał się w 2016 roku. Od tamtej pory jej wielbiciele musieli zadowolić się jedynie pojedynczymi singlami takimi jak „Lemon” czy „Believe It”, które gwiazda wydała dla filmów lub seriali.

2016 Premiera ostatniego albumu „Anti”
2023 Nadzieje fanów na nową muzykę

Teraz wygląda jednak na to, że artystka powoli szykuje się do powrotu z całkowicie premierowymi utworami. Jej fani z pewnością przyjmą tę wiadomość z entuzjazmem i niecierpliwie będą wyczekiwać kolejnych informacji na ten temat od swojej ulubionej gwiazdy.

Podsumowanie

Rihanna w najnowszym wywiadzie przyznaje, że początkowo nie planowała ujawniać swojej ciąży podczas występu w ramach „Halftime Show” Super Bowl. Jednak bluza, którą założyła na ten wieczór, okazała się zbyt ciasna, by ukryć zaokrąglony brzuch gwiazdy. W ten sposób jej stan błogosławiony wyszedł na jaw już na początku lutego ubiegłego roku.

Artystka opowiada o kulisach tego niezaplanowanego wydarzenia. Przyznaje, że choć na początku była zaskoczona, ostatecznie zaakceptowała fakt, iż wieści o jej ciąży i tak musiałyby szybko ujrzeć światło dzienne. Wyraża także uznanie dla partnera, rapera A$AP Rocky'ego, który jej zdaniem świetnie sprawdza się w roli ojca ich dwójki synów.

Fani Rihanny od lat z utęsknieniem oczekują od niej nowych piosenek. Choć od premiery jej ostatniego albumu minęło już siedem lat, gwiazda daje nadzieję, że wkrótce może wrócić z zupełnie nową muzyką. Zasugerowała nawet, że trasa koncertowa będzie możliwa, gdy tylko pojawią się premierowe utwory.

Wygląda zatem na to, że sympatycy twórczości barbadoskiej piosenkarki doczekają się w końcu nowości. Będą mogli usłyszeć jej niezwykły głos w zupełnie premierowych piosenkach - na co czekają już od wielu długich lat.

Najczęściej zadawane pytania

Początkowo Rihanna nie planowała zdradzać swojej ciąży podczas występu na Super Bowl. Jednak ostatecznie zdecydowała się na ten odważny krok, ponieważ uznała, że i tak trudno byłoby to ukryć przed światem. Poza tym czuła się na siłach, by zaprezentować swój talent sceniczny mimo zaawansowanej ciąży.

Fani Rihanny bardzo pozytywnie przyjęli informacje o ciąży swojej idolki. W mediach społecznościowych posypały się gratulacje i wyrazy wsparcia od wielbicieli jej twórczości. Wielu doceniło też odwagę gwiazdy, która zdecydowała się wystąpić przed milionami ludzi będąc w zaawansowanej ciąży.

Rihanna skupiła się przede wszystkim na rozwoju swoich firm kosmetycznych i modowych, które okazały się wielkim sukcesem. Poza tym związała się z raperem A$AP Rocky'm i urodziła dwójkę synów, co również pochłonęło sporo jej czasu i energii. Jednak sama przyznaje, że powrót do tworzenia nowej muzyki cały czas pozostaje w planach.

Na razie Rihanna nie zdradziła konkretnej daty premiery swojej nowej płyty. Jednak w ostatnich wywiadach sugerowała, że pracuje nad nowymi piosenkami i szykuje się do powrotu na scenę muzyczną. Fani mają więc nadzieję, że w ciągu najbliższego roku ich idolka zaskoczy ich premią długo wyczekiwanego albumu.

Rihanna jasno dała do zrozumienia, że trasa koncertowa z jej udziałem będzie możliwa dopiero po premierze nowej płyty. Można więc przypuszczać, że jeśli gwiazda faktycznie wyda wkrótce nowe utwory, wyruszy później w tournée, by zaprezentować je na żywo swoim fanom.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk

Muzyka to dla mnie nie tylko hobby, to pasja. Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat ciekawych artystów i różnorodnych brzmień.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły