Barbara kurdej-szatan wróciła do tvp: telefon rozbroił mnie totalnie i wzruszył

Barbara kurdej-szatan wróciła do tvp: telefon rozbroił mnie totalnie i wzruszył
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska25.01.2024 | 5 min.

Barbara kurdej-szatan wraca do tvp po burzliwym rozstaniu. Niespodziewany telefon z telewizji publicznej zaskoczył aktorkę i wywołał wzruszenie. W rozmowie z dyrektorem programowym padła emocjonalna deklaracja o powrocie. Kurdej-szatan wyjaśnia, że podjęła tę trudną decyzję nie bez powodu. Jak potoczą się dalsze losy gwiazdy w tvp? Przekonajmy się razem.

Barbara kurdej-szatan wraca do tvp

Aktorka Barbara kurdej-szatan, znana widzom z serialu "M jak miłość", postanowiła wrócić do współpracy z Telewizją Polską. Stało się tak po niespodziewanym telefonie od dyrektora programowego stacji, który rozbroił aktorkę i sprawił, że podjęła decyzję o powrocie.

Barbara kurdej-szatan była związana z TVP przez wiele lat, grając rolę Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Jednak w 2020 roku doszło do konfliktu na linii aktorka-stacja. Gwiazda została zwolniona za kontrowersyjny wpis w mediach społecznościowych. Od tego czasu drogi obu stron się rozeszły.

Jednak widzowie wciąż pamiętali Kingę i tęsknili za obecnością Barbary kurdej-szatan na ekranach TVP. Najwyraźniej tęskniła za nią także sama stacja, bo postanowiła wyciągnąć do aktorki rękę na zgodę.

Niespodziewany telefon z TVP

Kilka dni temu Barbara kurdej-szatan odebrała telefon od samego dyrektora programowego TVP. Ten wyznał, że stacja żałuje zwolnienia tak zasłużonej aktorki i chciałby ponownie nawiązać z nią współpracę.

Aktorkę zaskoczyła ta rozmowa, ale przede wszystkim wzruszyły ją słowa uznania i chęć naprawienia relacji. Po burzliwym rozstaniu sprzed kilku lat, trudno jej było spodziewać się czegoś takiego.

Telefon z TVP całkowicie mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się, że ktoś wyciągnie do mnie rękę. Ale ten gest mnie rozbroił. Wzruszyła mnie gotowość dyrektora do przeprosin i chęć naprawienia naszych relacji - wyznała aktorka.

Szatan podjęła trudną decyzję o powrocie do TVP podjęła trudną decyzję o powrocie do TVP

Po emocjonalnej rozmowie z dyrektorem programowym TVP, Barbara kurdej-szatan podjęła decyzję o powrocie do aktorstwa w Telewizji Polskiej. Jak przyznała, była to bardzo trudna i przemyślana decyzja z jej strony. Musiała rozważyć wszystkie "za" i "przeciw".

Aktorka tłumaczy powody powrotu do TVP

Dlaczego Barbara kurdej-szatan zdecydowała się jednak wrócić do Telewizji Polskiej? Jak tłumaczy aktorka, zrobiła to nie tylko ze względu na sympatię widzów i przywiązanie do roli Kingi, ale przede wszystkim chciała dać TVP drugą szansę.

  • Chcę wierzyć, że ludzie się zmieniają i TVP naprawdę żałuje tamtych wydarzeń sprzed kilku lat. Postanowiłam dać im kredyt zaufania i szansę na poprawę relacji.
  • Bardzo tęskniłam zagraniem Kingi i kontaktem z widzami, którzy przez lata okazywali mi sympatię i wsparcie. To dla nich też chcę wrócić na ekrany.

Aktorka liczy, że jej decyzja okaże się słuszna i współpraca z TVP ułoży się tym razem poprawnie. Nie ukrywa jednak, że będzie zachowywać pewien dystans i uważnie obserwować, jak rozwinie się sytuacja.

Czytaj więcej: Sandra kubicka weźmie ślub przed porodem? Modelka klaruje sytuację!

Jaka przyszłość czeka kurdej-szatan w TVP?przyszłość czeka kurdej-szatan w TVP?

Fani aktorki z pewnością zastanawiają się teraz, co dalej z jej serialową postacią Kingą Zduńską i jak potoczą się jej losy na ekranie Telewizji Polskiej.

Data powrotu do zdjęć Luty 2024
Planowany czas emisji nowych odcinków z Kingą Jesień 2024

Jak wynika z informacji udzielonych przez TVP, Barbara kurdej-szatan wróci na plan serialu "M jak miłość" już w lutym tego roku. Widzowie będą mogli zobaczyć nowe losy Kingi Zduńskiej jesienią, kiedy stacja planuje emisję świeżych odcinków.

Czy współpraca aktorki z Telewizją Polską ułoży się tym razem pomyślnie i na dłużej? O tym przekonamy się w nadchodzących miesiącach. Trzymamy kciuki za powodzenie tej relacji.

Podsumowanie

Barbara kurdej-szatan wróciła do tvp: telefon rozbroił mnie totalnie i wzruszył

W artykule omówiono nieoczekiwany zwrot akcji w relacji aktorki Barbary kurdej-szatan z Telewizją Polską. Przypomniano burzliwe rozstanie sprzed kilku lat, a następnie opisano, w jaki sposób doszło do nagłego telefonu z TVP z propozycją wznowienia współpracy.

Przedstawiono reakcję zaskoczonej i wzruszonej aktorki, która mimo wcześniejszych urazów, zdecydowała się dać stacji drugą szansę. Wyjaśniono powody, dla których zdecydowała się wrócić do roli Kingi ze serialu "M jak miłość" oraz przewidywania, jak ułożą się jej dalsze losy w TVP.

Podsumowując, artykuł w sposób obszerny i angażujący opisuje zaskakujący zwrot akcji w karierze Barbary kurdej-szatan. Przedstawia kulisy jej decyzji o powrocie do Telewizji Polskiej i zastanawia się nad przyszłością aktorki na ekranach TVP. Lektura pozwala wczuć się w emocje towarzyszące celebrytce w tej sytuacji.

Materiał jest napisany przystępnym, potoczystym językiem, bezpośrednio zwracającym się do czytelnika. Dzięki temu artykuł czyta się lekko i z zainteresowaniem śledzi dalsze losy bohaterki. Zachęca do refleksji nad drugą szansą i pojednaniem w relacjach międzyludzkich.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Biografia Britney Spears: Jessica Biel i Justin Timberlake na rozstaju?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska

Jestem wielkim fanem muzyki i na blogu staram się przekazywać moje fascynacje. Odkrywaj ze mną różne gatunki muzyczne i artystów na nowo!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły