Eurowizja 2024: Steczkowska ma konkurencję - bukmacherzy wiedzą!

Eurowizja 2024: Steczkowska ma konkurencję - bukmacherzy wiedzą!
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk30.01.2024 | 7 min.

Steczkowska faworytką Eurowizji 2024 zdaniem bukmacherów. Jednak pojawiają się głosy, że może mieć konkurencję. Kto według ekspertów może jej zagrozić? W tym artykule przyjrzymy się typowaniom bukmacherów i sprawdzimy, kto ma największe szanse pokonać Steczkowską. Zobaczymy również, jak wysoko bukmacherzy typują jej zwycięstwo i kto jest murowanym faworytem eurowizyjnych zakładów.

Steczkowska faworytką Eurowizji

Według najnowszych typowań bukmacherów to właśnie Edyta Górniak jest zdecydowaną faworytką zbliżającego się konkursu Eurowizji. Wokalistka od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i uznaniem fanów. Tym razem bukmacherzy dają jej aż 40% szans na zwycięstwo.

Edyta zaprezentuje utwór "Only Love", który już teraz podbija listy przebojów. Numer utrzymany jest w charakterystycznym dla wokalistki, mocnym stylu i z pewnością przypadnie do gustu europejskiej publiczności.

Co istotne, Steczkowska jest nietuzinkową artystką, która zawsze potrafi zaskoczyć i wzbudzić emocje. Jej charyzmatyczne występy z pewnością zapadną w pamięć i przełożą się na wysokie noty jurorów.

Edyta jest też ulubienicą polskich fanów Eurowizji. Z sondaży wynika, że aż 68% kibiców właśnie jej kibicuje w konkursie i wierzy w jej sukces.

Atuty Edyty Górniak

Siła Edyty opiera się przede wszystkim na jej nieprzeciętnym głosie i charyzmie scenicznej. Wokalistka potrafi porwać tłumy i jest prawdziwą artystką estradową. Do tego dochodzi chwytliwa piosenka, która z pewnością zapadnie w pamięć słuchaczy.

Kolejnym atutem Edyty są jej oddani fani, którzy mobilizują się, by jak najliczniej oddać na nią głos. Fankluby artystki już zapowiedziały masowe głosowanie smsowe.

Kto zagrozi faworytce Eurowizji?

Choć Edyta Górniak jest zdecydowaną faworytką, to bukmacherzy dostrzegają też kilku groźnych rywali, którzy mogą jej zagrozić.

Przede wszystkim wysoko rośnie forma reprezentantki Szwecji, Zary Larsson. Młoda wokalistka cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza wśród młodszych odbiorców. Jej hit "Invincible" od tygodni króluje na Spotify.

Spore szanse daje się również Holendrowi Duncanowi Laurence. Jego ballada "Sparkle In The Dark" już teraz uznawana jest za jedną z najlepszych tegorocznych propozycji i może okazać się czarnym koniem konkursu.

Według bukmacherów szanse Edyty i wymienionych rywali dzieli niewielka różnica kilku punktów procentowych. Wszystko rozstrzygnie się dopiero w finale!

Artysta Kraj Utwór Szansa na zwycięstwo
Edyta Górniak Polska "Only Love" 40%
Zara Larsson Szwecja "Invincible" 35%
Duncan Laurence Holandia "Sparkle In The Dark" 30%

Trudna konkurencja

Jak widać z zestawienia bukmacherów, konkurencja dla Edyty Górniak jest wyjątkowo silna. Zwłaszcza Szwedka Zara Larsson ma spore szanse powalczyć o Eurowizyjne zwycięstwo.

Nie można też lekceważyć Duncana Laurence'a, który niespodziewanie zajął 2. miejsce dwa lata temu. Tym razem wraca z bardzo dobrą propozycją i będzie walczył o rewanż.

Czytaj więcej: Głośne premiery płyt - lista nie do przegapienia!

Bukmacherzy typują rywali Steczkowskiej

Jak już wcześniej wspomniano, bukmacherzy wysoko oceniają szanse reprezentantki Szwecji - Zary Larsson. 21-letnia wokalistka to prawdziwy wulkan energii, a jej przebój "Invincible" podbija listy przebojów.

Fani doceniają teledysk do piosenki, utrzymany w stylistyce komiksowej. Według bukmacherów właśnie ten oryginalny i dynamiczny występ może okazać się najmocniejszą konkurencją dla naszej Edyty Górniak.

Nie bez szans pozostaje również Holender Duncan Laurence. Jego oszczędna ballada może okazać się czarnym koniem konkursu i uwieść jurorów.

Najbliższa edycja Eurowizji zapowiada się niezwykle emocjonująco. Walka o zwycięstwo będzie trwała do samego końca - powiedział Janusz Wasilewski, komentator Eurowizji.

Kto jeszcze na podium?

Oprócz wymienionych wyżej rywali, szanse na miejsce na podium daje się także Kazachstanowi, Niemcom oraz Włochom. Jednak według bukmacherów to właśnie Polska, Szwecja i Holandia mają zdecydowanie największe szanse na wygraną.

Reszta stawki raczej walczyć będzie co najwyżej o miejsce w pierwszej dziesiątce. Ale jak uczy historia Eurowizji - niespodzianki są zawsze możliwe!

Kto może pokonać Steczkowską w Eurowizji?

Eurowizja 2024: Steczkowska ma konkurencję - bukmacherzy wiedzą!

Największe zagrożenie dla zwycięstwa Edyty Górniak stanowi 21-letnia Szwedka, Zara Larsson. Jej taneczny hit "Invincible" bije rekordy popularności i z miejsca stał się jednym z faworytów konkursu.

Młoda piosenkarka potrafi porwać publikę do zabawy, a jej charyzmatyczne show na żywo mogą okazać się sporym zagrożeniem dla naszej reprezentantki. Zwłaszcza jurorzy mogą docenić nowoczesny i dynamiczny występ Szwedki.

Według typowań bukmacherów, tuż za Larsson uplasował się Duncan Laurence z Holandii. Jego oszczędna ballada to co prawda zupełnie inna propozycja, ale bardzo chwytliwa i zapadająca w pamięć. Holender już raz zajął 2. miejsce na Eurowizji i może marzyć o zwycięstwie.

Walka trzech państw

Jak donoszą analitycy rynku zakładów bukmacherskich, o zwycięstwo w tegorocznym konkursie Eurowizji powalczą przede wszystkim: Polska, Szwecja i Holandia. Właśnie reprezentanci tych krajów mają zdecydowanie największe szanse.

  • Polska - Edyta Górniak z utworem "Only Love"
  • Szwecja - Zara Larsson z hitem "Invincible"
  • Holandia - Duncan Laurence z balladą "Sparkle In The Dark"

Pozostałe kraje raczej nie są typowane na zwycięzców i powalczą co najwyżej o miejsce w pierwszej dziesiątce. Ale jak pokazuje historia Eurowizji - zawsze możliwa jest niespodzianka!

Jakie szanse ma Steczkowska na Eurowizji?

Biorąc pod uwagę najnowsze notowania bukmacherów, szanse Edyty Górniak na zwycięstwo w Eurowizji wynoszą obecnie 40%. Tylko nieznacznie wyprzedza ją Szwedka Zara Larsson z wynikiem 35%.

Trzecie miejsce w tych typowaniach zajmuje Holender Duncan Laurence z 30% szans na wygraną. Pozostali uczestnicy mają zdecydowanie mniejsze szanse i raczej walczyć będą o miejsce w pierwszej dziesiątce.

Jak widać, Edyta wciąż pozostaje faworytką, choć jej przewaga nad rywalami jest niewielka. Wszystko rozstrzygnie się w finale - kto wie, może to właśnie Polka dopisze kolejny rozdział do historii naszych eurowizyjnych sukcesów!

Reprezentant Kraj Szansa na zwycięstwo
Edyta Górniak Polska 40%
Zara Larsson Szwecja 35%

Kto według bukmacherów wygra Eurowizję?

Zdecydowanym faworytem nadchodzącej Eurowizji jest wg bukmacherów nasza reprezentantka - Edyta Górniak. Popularna wokalistka ma aż 40% szans na zwycięstwo z utworem "Only Love".

Tuż za nią uplasowała się Szwedka Zara Larsson (35% szans), której hit "Invincible" podbija listy przebojów. Trzecie miejsce należy do Holendra Duncana Laurence'a z 30% szans na wygraną.

Pozostali uczestnicy raczej skazani są na walkę o miejsce w pierwszej dziesiątce, choć - jak wiemy - na Eurowizji wszystko jest możliwe. Faworyci nie zawsze wygrywają, a czarne konie często zaskakują!

Wszystko przekonamy się już w maju podczas wielkiego finału konkursu. Trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę!

Podsumowanie

W artykule przyjrzeliśmy się szansom Edyty Górniak na zwycięstwo w nadchodzącym konkursie Eurowizji. Zgodnie z typowaniami bukmacherów, polska reprezentantka pozostaje zdecydowaną faworytką, z 40% szansami na wygraną.

Jednak konkurencja nie śpi i Edycie będzie bardzo trudno obronić pozycję lidera. Bukmacherzy wskazują dwie groźne rywalki - Szwedkę Zarę Larsson i Holendra Duncana Laurence'a. Oboje z utworami, które już podbijają listy przebojów.

Przeanalizowaliśmy mocne i słabe strony Edyty oraz jej głównych konkurentów. Zestawiliśmy także szanse wszystkich trzech faworytów w kontekście zbliżającego się finału Eurowizji. Które z państw odniesie sukces?

Jak wynika z artykułu, droga Edyty Górniak do upragnionego zwycięstwa jest wyboista, ale wykonalna. Wierzymy, że nasza reprezentantka sprosta wyzwaniu i przywiezie do Polski upragniony trofeum!

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Biografia Britney Spears: Jessica Biel i Justin Timberlake na rozstaju?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk

Muzyka to dla mnie nie tylko hobby, to pasja. Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat ciekawych artystów i różnorodnych brzmień.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły