Viki Gabor i jej siostra wystąpiły w TVP - wyglądają identycznie!

Viki Gabor i jej siostra wystąpiły w TVP - wyglądają identycznie!
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski27.12.2023 | 6 min.

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, wystąpiła w świątecznym odcinku "Szansy na sukces" w specjalnym duecie ze swoją starszą siostrą Melisą. Był to ich pierwszy wspólny występ przed ogólnopolską publicznością. Siostry zaprezentowały utwór "Let It Snow" i zachwyciły widzów nie tylko talentem wokalnym, ale też uderzającym podobieństwem. Okazuje się, że cała rodzina Gaborów jest bardzo utalentowana muzycznie. Melisa nie tylko świetnie śpiewa, ale też pisze teksty piosenek dla młodszej siostry.

Viki Gabor z siostrą Melisą

W świątecznym odcinku programu "Szansa na sukces" gwiazdą wieczoru była Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Tym razem 16-letnia wokalistka wystąpiła w specjalnym duecie ze swoją starszą siostrą Melisą. Był to ich pierwszy wspólny występ przed tak szeroką, ogólnopolską publicznością.

Siostry zaprezentowały anglojęzyczny przebój „Let It Snow” w aranżacji wykonanej pierwotnie przez Deana Martina. Ich występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności i pozytywnymi komentarzami w mediach społecznościowych.

Widzowie docenili nie tylko wokalne umiejętności sióstr Gabor, ale także ich uderzające podobieństwo zarówno pod względem wyglądu, jak i manier scenicznych. Niektórzy zastanawiali się nawet, czy przypadkiem nie oglądają bliźniaczek!

Debiut sceniczny sióstr Gabor

Choć Viki Gabor od kilku lat jest rozpoznawalną personą w polskim show-biznesie, to dla jej starszej siostry Melisy występ w „Szanie na sukces” był debiutem przed tak szeroką widownią. Jak przyznała sama Viki, namówienie siostry na wspólny występ nie było łatwe.

Melisa jest osobą wstydliwą i zazwyczaj stroni od publicznych wystąpień. Tym bardziej docenić należy jej odwagę i determinację, by stanąć u boku utalentowanej młodszej siostry na scenie popularnego programu TVP.

Miejmy nadzieję, że występ w „Szansie na sukces” to dopiero początek jej kariery artystycznej i będziemy mogli podziwiać jej talent wokalny także w przyszłych projektach.

Reakcje widzów

Występ sióstr Gabor wzbudził wiele pozytywnych reakcji wśród widzów „Szansy na sukces”. W mediach społecznościowych posypały się setki komentarzy zachwycających się podobieństwem i talentem Viki i Melisy.

Wiele osób nie mogło uwierzyć, że dziewczyny to tylko siostry, a nie bliźniaczki! Faktycznie, wokalistki prezentują niezwykle podobną urodę i styl bycia. To z pewnością dodało ich występowi uroku i sprawiło, że zapadł widzom w pamięci.

Czytaj więcej: Sylwester Marzeń z Dwójką: Kosmiczne wynagrodzenia dla Górniak i Rodowicz

Utalentowana rodzina Gabor

Występ Viki Gabor w duecie z siostrą Melisą pokazał, że cała rodzina Gaborów jest niezwykle utalentowana muzycznie. Okazuje się bowiem, że oprócz bycia świetną wokalistką, Melisa Gabor pisze też teksty piosenek dla swojej młodszej siostry.

Nigdy w sumie z Melisą nie śpiewałyśmy razem. Myślałam, że fajnie byłoby zaśpiewać razem. Tym bardziej, że Melisa w ogóle pisała mi piosenki wcześniej – do tej pory czasami pisze - wyznała Viki Gabor.

To bardzo cenne, gdy młoda artystka może liczyć na wsparcie najbliższej rodziny. Twórczość i sukcesy Viki Gabor z pewnością zawdzięcza też talentowi i zaangażowaniu starszej siostry.

Trudne początki

Jak przyznała Viki Gabor, przekonanie Melisy do wspólnego zaśpiewania w telewizji nie należało do najłatwiejszych. Starsza siostra początkowo obawiała się takiego publicznego występu. Na szczęście ostatecznie udało się ją namówić i efekt przerosł chyba jej najśmielsze oczekiwania!

Podobieństwo Viki i Melisy

Viki Gabor i jej siostra wystąpiły w TVP - wyglądają identycznie!

Jednym z najczęściej pojawiających się wątków w komentarzach pod występem sióstr Gabor, było ich uderzające podobieństwo. Internauci porównywali zarówno wygląd dwóch wokalistek, jak i ich sceniczną prezencję oraz maniery.

Viki Gabor Melisa Gabor
- blond włosy - blond włosy
- niebieskie oczy - niebieskie oczy
- szczupła sylwetka - szczupła sylwetka
- skromny uśmiech - skromny uśmiech
- nieśmiałość - nieśmiałość

Jak widać z tego zestawienia, siostry Gabor są do siebie niezwykle podobne zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak i cech charakteru. Nic więc dziwnego, że widzowie często mieli problem z odróżnieniem ich od siebie podczas występu!

Siostra autorką tekstów dla Viki

Jak już wcześniej wspomniano, okazało się, że starsza siostra Viki Gabor nie tylko świetnie śpiewa, ale także pisze dla niej teksty piosenek! To z pewnością ogromna wartość, gdy młoda artystka może liczyć na taką pomoc i wsparcie najbliższego członka rodziny.

Twórczość Viki Gabor zawdzięcza więc bardzo dużo talentowi i kreatywności Melisy. Można powiedzieć, że sukces 16-letniej wokalistki jest efektem pracy całej rodziny, która wspiera ją i motywuje do dalszego rozwoju.

Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli usłyszeć także solowe projekty muzyczne Melisy Gabor. Być może uda nam się ponownie podziwiać obie utalentowane siostry razem na scenie?

Wspólny występ w świątecznym show

Specjalny, świąteczny odcinek „Szansy na sukces” z udziałem sióstr Gabor okazał się strzałem w dziesiątkę. Widzowie byli zachwyceni talentem i urodą obu wokalistek, doceniając zwłaszcza odwagę starszej Melisy, dla której był to debiut przed tak szeroką publicznością.

Siostry zaprezentowały radosny, świąteczny utwór „Let It Snow”, wprawiając publiczność w znakomity nastrój. Ich występ na długo pozostanie w pamięci widzów jako jedna z najmilszych niespodzianek tego świątecznego wydania „Szansy na sukces”.

Mamy nadzieję, że już niedługo ponownie zobaczymy siostry Gabor wspólnie na scenie, bowiem ich duet okazał się strzałem w dziesiątkę!

Podsumowanie

Artykuł przybliżył sylwetki utalentowanych sióstr Viki i Melisy Gabor, które wystąpiły wspólnie w świątecznym wydaniu programu "Szansa na sukces". ich występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widzów, którzy byli zachwyceni zarówno talentem wokalnym sióstr, jak i ich uderzającym podobieństwem.

Dowiedzieliśmy się, że dla starszej Melisy był to debiut przed tak szeroką publicznością. Występ z pewnością wymagał od niej sporej odwagi. Na szczęście sisters poradziły sobie znakomicie i mamy nadzieję, że to dopiero początek kariery Melisy.

Z artykułu wynika również, że cała rodzina Gaborów jest niezwykle utalentowana - Melisa nie tylko śpiewa, ale też pisze teksty piosenek dla swojej młodszej siostry. To na pewno ogromne wsparcie dla kariery Viki.

Podsumowując - występ sióstr Gabor dostarczył widzom wielu pozytywnych wrażeń, a ich niezwykłe podobieństwo na długo zapadnie w pamięć. Miejmy nadzieję na kolejne wspólne projekty tego utalentowanego rodzeństwa.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski

Jako miłośnik muzyki chcę podzielić się z Tobą swoją pasją. Na moim blogu znajdziesz wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i fascynujących artystach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.33 Liczba głosów: 3

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły