Nowy teledysk Rolling Stones z udziałem młodego gwiazdora

Nowy teledysk Rolling Stones z udziałem młodego gwiazdora
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski21.12.2023 | 4 min.

Nowy teledysk Rolling Stones z udziałem młodego gwiazdora to klip do utworu "Mess It Up" z ostatniego albumu legendarnych rockmanów. W klipie wystąpił młody, ale już uznany w świecie aktor Nicholas Hoult. Ten brytyjski gwiazdor znany jest ze swoich ról m.in. w serii filmów „X-men” czy obrazach „Mad Max. Na drodze gniewu” oraz „Tolkien”. Użyczył on swojego wizerunku do nowego teledysku Stonesów. „Mess It Up” to utwór, w którym na perkusji zagrał zmarły w 2021 r. członek zespołu - Charlie Watts. Nagrał swoje partie w 2019 r., niecałe dwa lata przed śmiercią.

Mes It Up z Mickiem Jaggerem

Najnowszy teledysk legendarnych The Rolling Stones zatytułowany "Mess It Up" to kolejny numer promujący ich ostatni album studyjny "Hackney Diamonds". W klipie możemy zobaczyć frontmana zespołu, charyzmatycznego Micka Jaggera, który swoją energią porywa widza do tańca. 79-letni artysta nadal emanuje rockandrollową pasją i nie zwalnia tempa, co doskonale uwidacznia się w dynamicznym występie w teledysku.

Towarzyszy mu młodsze pokolenie aktorów. W klipie wystąpił bowiem Nicholas Hoult, znany m.in. z serii filmów „X-Men” o mutantach, „Mad Max: Na drodze gniewu” czy „Tolkien”. Ten dopiero 33-letni brytyjski gwiazdor użyczył swojej twarzy produkcji Stonesów, wspierając swoją popularnością promocję singla.

Nieobecny, a jednak obecny

W utworze "Mess It Up" możemy też symbolicznie pożegnać się z nieżyjącym już perkusistą grupy Charliem Wattsem. To on nagrał partię instrumentu, którą słyszymy w piosence. Miało to miejsce w 2019 roku, na dwa lata przed jego śmiercią. Dzięki temu ten ważny członek The Rolling Stones pozostaje z nami choć w nieco innej, ale wciąż obecnej formie.

The Stones z nową płytą

"Hackney Diamonds" to wydana w październiku 2022 roku płyta studyjna legendarnych The Rolling Stones. Album zebrał bardzo dobre recenzje i przyjęli go z entuzjazmem fani zespołu. Zawiera 11 premierowych utworów grupy oraz cover przeboju "Rollin' Stone" autorstwa Muddy'ego Watersa z 1950 roku, od którego Stonesi wzięli swoją nazwę.

W nagraniu gościnnie wzięły udział takie gwiazdy jak Paul McCartney, Lady Gaga, Elton John czy Stevie Wonder. W większości piosenek słychać też gry nowego koncertowego perkusisty grupy, Steve'a Jordana. Ten muzyk zastąpił zmarłego Charliego Wattsa podczas tras i nagrań studyjnych Stonesów.

Kolejny krążek już w drodze

Okazuje się jednak, że "Hackney Diamonds" to dopiero początek nowego rozdziału w historii The Rolling Stones. Jak zdradził Mick Jagger w wywiadzie dla "The New York Times", zespół ma już prawie gotowe 3/4 materiału na kolejny album studyjny! Fani legendarnych rockmanów z niecierpliwością czekają zatem na następne premiery.

Czytaj więcej: Kto wystąpi na Pol’and’Rock Festival 2024? Pełny skład artystów.

Europejskie tournée 2025

Choć miniony rok był dla The Rolling Stones wyjątkowo pracowity ze względu na premierę nowego albumu studyjnego, gwiazdy rocka nie zwalniają tempa. Od kwietnia do lipca 2023 roku zespół wybiera się w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Planują też występy w Europie, ale jak zasugerował Mick Jagger w wywiadzie dla niemieckiej stacji SWR3, zorganizowanie europejskiego tournée będzie możliwe najwcześniej w 2025 roku.

Kwiecień - Lipiec 2023 Trasa koncertowa po Ameryce Północnej
2025 Planowana trasa koncertowa po Europie

79-letni Jagger i 74-letni Keith Richards dzielnie trwają na scenie mimo upływu lat, dostarczając fanom wciąż świetnej muzyki na żywo. Nie gasnąca energia i pasja twórcza sprawiają, że The Rolling Stones pozostają aktywni i nie zwalniają tempa, planując kolejne albumy i trasy koncertowe.

Rock and roll nigdy nie umiera!

Podsumowanie

Nowy teledysk Rolling Stones z udziałem młodego gwiazdora

W artykule omówiono najnowszy teledysk legendarnego zespołu The Rolling Stones do singla "Mess It Up". W produkcji wystąpił popularny aktor Nicholas Hoult, znany m.in. z serii "X-Men". Przypomniano też o zmarłym perkusiście grupy, Charlie'm Wattsie, który nagrał partie instrumentu właśnie do tego utworu jeszcze przed śmiercią.

Następnie poruszono tematykę ostatniego studyjnego albumu Stonesów zatytułowanego "Hackney Diamonds". Podkreślono bardzo dobre przyjęcie płyty przez krytyków i fanów oraz ujawniono, że zespół pracuje już nad kolejnym krążkiem.

Kolejny akapit poświęcono planom koncertowym legend rocka. Od kwietnia do lipca 2023 The Rolling Stones wybierają się w trasę po Ameryce Północnej. Wspomniano też o prawdopodobnym, choć odległym europejskim tournée w 2025 roku.

Podsumowując, artykuł w szeroki sposób omawia najświeższe wydarzenia związane z zespołem The Rolling Stones, a więc ich nowy teledysk, album studyjny oraz plany koncertowe. Poruszono w nim również wątek nieobecnego już członka grupy, Charliego Wattsa.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski

Jako miłośnik muzyki chcę podzielić się z Tobą swoją pasją. Na moim blogu znajdziesz wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i fascynujących artystach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły