Zakopower odwołuje koncert z powodu problemów zdrowotnych Karpiel-Bułeckiej

Zakopower odwołuje koncert z powodu problemów zdrowotnych Karpiel-Bułeckiej
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk07.01.2024 | 9 min.

Problemy zdrowotne uniemożliwiły występ popularnego zespołu Zakopower. Grupa co roku 6 stycznia organizowała koncert kolęd i pastorałek w Krakowie. W tym roku jednak występ musiał zostać przełożony z powodu nerwicy lękowej, na którą cierpi lider kapeli Sebastian Karpiel-Bułecka. Artysta zwierzył się z tego fanom w zeszłym roku, a teraz choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą. Na szczęście nowa data koncertu już jest ustalona, a wszystkie bilety zachowują ważność.

Karpiel-Bułecka choruje, Trzej Królowie bez Zakopower

Popularny zespół góralski Zakopower co roku 6 stycznia grał koncert kolęd i pastorałek w Krakowie. Była to piękna tradycja, na którą czekali z utęsknieniem fani folkowej muzyki. W tym roku niestety koncert nie mógł się odbyć z powodu problemów zdrowotnych lidera grupy Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Karpiel-Bułecka od dłuższego czasu zmaga się z nerwicą lękową. W ubiegłym roku muzyk zwierzył się z tego fanom, opowiadając o swojej chorobie w wywiadzie dla magazynu „Twój Styl”. Jak widać, na początku nowego roku lęki nasiliły się na tyle, że uniemożliwiły artyście występ na scenie.

Zakopower poinformowało o odwołaniu koncertu Trzech Króli 5 stycznia w mediach społecznościowych. Fani byli rozczarowani, ale okazali pełne wsparcie dla chorego lidera. Wszyscy mają nadzieję, że Karpiel-Bułecka szybko wróci do zdrowia.

Nowa data koncertu już jest znana

Na szczęście odwołany koncert Zakopower nie został anulowany, tylko przełożony na późniejszy termin. Nowa data widowiska została wyznaczona na 14 stycznia 2024 r. Odbędzie się ono w tym samym miejscu, czyli w krakowskim Kinie Kijów.

Fani mogą cieszyć się, że nadal będą mieli okazję posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu swojego ulubionego zespołu. Ponadto wszystkie zakupione już bilety zachowują ważność. Nie trzeba ich wymieniać ani dokupywać nowych.

Miejmy nadzieję, że do 14 stycznia Karpiel-Bułecka upora się z atakami lęku i będzie mógł zaprezentować się w dobrej formie na scenie Kinoteatru Kijów. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia charyzmatycznego lidera Zakopower!

Koncert Trzech Króli z przesuniętą datą przez zdrowie lidera

Od wielu lat zespół Zakopower obchodził święto Trzech Króli niezwykle hucznie - 6 stycznia muzycy grali koncert kolęd i pastorałek w Krakowie. Niestety w 2024 roku wydarzenie nie mogło odbyć się zgodnie z planem z powodu problemów zdrowotnych lidera grupy.

Sebastian Karpiel-Bułecka od dawna zmaga się z nerwicą lękową, o czym otwarcie mówił w mediach. Na początku stycznia choroba dała o sobie znać ze zdwojoną siłą, uniemożliwiając muzykowi występ na scenie.

Fani początkowo byli rozczarowani odwołaniem wydarzenia, jednak szybko okazali pełne wsparcie dla chorego artysty. Każdy ma nadzieję na jego szybki powrót do zdrowia.

Nowa data już jest znana

Na szczęście koncert Zakopower z okazji Trzech Króli nie został anulowany, a jedynie przesunięty na 14 stycznia 2024 r. Odbędzie się on w tym samym miejscu, czyli Kinoteatrze Kijów w Krakowie.

Fani mogą więc nadal cieszyć się występem ulubionej grupy, a zakupione już bilety zachowują ważność. Wszyscy mają nadzieję, że do połowy stycznia Karpiel-Bułecka upora się z lękami i będzie mógł zaprezentować się publiczności w dobrej formie.

Czytaj więcej: Głośne premiery płyt - lista nie do przegapienia!

Zakopower bez koncertu 6 stycznia z powodu nerwicy Karpiela

Zespół Zakopower co roku grał 6 stycznia koncert kolęd i pastorałek w Krakowie, jednak w 2024 roku wydarzenie zostało odwołane. Powodem jest zły stan zdrowia lidera grupy Sebastiana Karpiela-Bułecki, który od dawna zmaga się z nerwicą lękową.

Informację o odwołaniu koncertu przekazano fanom 5 stycznia. Fani byli rozczarowani, ale okazali pełne wsparcie dla chorego artysty. Wszyscy życzą mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Nowy termin już jest znany

Mimo odwołania, koncert Zakopower nie został anulowany. Został on przełożony na 14 stycznia 2024 r. Odbędzie się w tym samym miejscu, czyli w Kinoteatrze Kijów w Krakowie.

Fani nadal będą mieli okazję posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu ulubionej grupy. Ponadto zakupione już bilety zachowują ważność, nie trzeba ich wymieniać.

Miejmy nadzieję, że do połowy stycznia Karpiel-Bułecka upora się z lękami i będzie mógł wystąpić w dobrej formie. Trzymamy kciuki za jego zdrowie!

Nerwica utrudnia życie artyście

Nerwica lękowa, na którą cierpi lider Zakopower, jest trudną do leczenia chorobą. Objawia się nagłymi atakami lęku i paniki, które potrafią całkowicie uniemożliwić normalne funkcjonowanie.

Karpiel-Bułecka od dawna zmaga się z tą przypadłością, o czym opowiadał otwarcie w mediach. Niestety na początku stycznia 2024 r. choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą, nie pozwalając muzykowi na występ.

Miejmy nadzieję, że leczenie i wsparcie bliskich pozwolą artyście jak najszybciej uporać się z lękami. Cała Polska kocha jego muzykę i czeka na powrót do zdrowia.

Karpiel-Bułecka z Zakopower cierpi na nerwicę, odwołany koncert

Zakopower odwołuje koncert z powodu problemów zdrowotnych Karpiel-Bułeckiej

Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower, od dawna zmaga się z nerwicą lękową. Choroba dała o sobie znać na początku stycznia 2024 roku, uniemożliwiając muzykowi występ podczas dorocznego koncertu kolęd i pastorałek w Krakowie.

Wydarzenie, które odbywało się tradycyjnie 6 stycznia, zostało odwołane. Informację przekazano fanom 5 stycznia. Fani byli rozczarowani, ale okazali pełne wsparcie dla chorego artysty.

Nowy termin już ustalono

Na szczęście impreza nie została anulowana, tylko przełożona na 14 stycznia 2024 r. Odbędzie się w tym samym miejscu, czyli Kinoteatrze Kijów w Krakowie. Fani wciąż będą mogli usłyszeć kolędy i pastorałki w wykonaniu Zakopower.

Ponadto wszystkie zakupione już bilety zachowują ważność. Nie trzeba ich wymieniać na nowe. Miejmy nadzieję, że do połowy stycznia Karpiel-Bułecka upora się z lękami i będzie mógł zaprezentować się publiczności w dobrej formie.

Nerwica utrudnia życie muzykowi

Nerwica lękowa to poważna choroba, która objawia się niespodziewanymi atakami paniki i lęku. Może całkowicie uniemożliwić normalne funkcjonowanie. Karpiel-Bułecka od lat zmaga się z tą przypadłością, o czym mówił otwarcie w mediach.

Niestety na początku 2024 roku choroba zaatakowała ze zdwojoną siłą, nie pozwalając muzykowi na występ. Miejmy nadzieję, że leczenie i wsparcie bliskich pozwolą mu jak najszybciej wrócić do zdrowia i na scenę.

Bilety na koncert Zakopower zachowują ważność mimo przełożenia

Tradycją zespołu Zakopower było organizowanie 6 stycznia koncertu kolęd i pastorałek w Kinoteatrze Kijów w Krakowie. Niestety w 2024 roku wydarzenie musiało zostać przełożone z powodu złego stanu zdrowia lidera - Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Nowy termin koncertu wyznaczono na 14 stycznia 2024 r. Fani byli początkowo rozczarowani, jednak okazali pełne wsparcie dla chorego artysty. Liczą, że do połowy miesiąca wróci do formy.

Bilety zachowują ważność

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że wszystkie zakupione już wcześniej bilety zachowują ważność. Nie ma potrzeby ich wymieniania czy dokupywania nowych.

Data pierwotna koncertu 6 stycznia 2024
Nowa data koncertu 14 stycznia 2024
Miejsce Kinoteatr Kijów, Kraków
Bilety Zachowują ważność

Dzięki temu fani wciąż będą mogli usłyszeć kolędy i pastorałki w wykonaniu swojej ulubionej grupy. Miejmy nadzieję, że do 14 stycznia Karpiel-Bułecka upora się z problemami zdrowotnymi i wystąpi w dobrej formie.

Problemy zdrowotne uniemożliwiły występ Zakopower 6 stycznia

Ze względu na zły stan zdrowia lidera, Sebastiana Karpiela-Bułecki, zespół Zakopower musiał odwołać swój tradycyjny koncert kolęd i pastorałek, który odbywał się corocznie 6 stycznia w Kinoteatrze Kijów w Krakowie.

Informację o odwołaniu wydarzenia przekazano fanom 5 stycznia. Fani byli rozczarowani, ale okazali pełne wsparcie dla chorego artysty. Życzą mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Nowy termin już jest ustalony

Mimo odwołania, koncert nie został anulowany. Został przełożony na 14 stycznia 2024 r., ale odbędzie się w tym samym miejscu. Fani wciąż będą mieli okazję posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu Zakopower.

Ponadto zakupione już wcześniej bilety zachowują ważność. Nie trzeba ich wymieniać, ani dokupywać nowych. Miejmy nadzieję, że do połowy stycznia lider grupy upora się z problemami zdrowotnymi i będzie mógł zaprezentować się publiczności w dobrej formie.

Bardzo nam przykro (...) Niestety choroba rozłożyła Sebast

Podsumowanie

Popularny zespół Zakopower co roku 6 stycznia grywał koncert kolęd i pastorałek w Krakowie. Była to piękna tradycja, na którą czekali z utęsknieniem fani folkowej muzyki. Niestety w tym roku występ musiał zostać odwołany z powodu problemów zdrowotnych charyzmatycznego lidera grupy, Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Muzyk od dawna zmaga się z nerwicą lękową, która na początku stycznia dała o sobie znać ze zdwojoną siłą. Uniemożliwiło mu to występ na scenie. Na szczęście koncert nie został anulowany, tylko przełożony na 14 stycznia. Wszystkie zakupione już bilety zachowują ważność.

Fani początkowo byli rozczarowani, jednak szybko okazali pełne wsparcie dla chorego artysty. Życzą mu jak najszybszego powrotu do zdrowia. Miejmy nadzieję, że do połowy miesiąca Karpiel-Bułecka upora się z atakami lęku i będzie mógł zaprezentować się publiczności w dobrej formie.

Nerwica lękowa to poważna choroba, która potrafi całkowicie uniemożliwić normalne funkcjonowanie. Karpiel-Bułecka od lat zmaga się z nią, a na początku 2024 roku dała o sobie znać. Miejmy nadzieję, że leczenie i wsparcie bliskich pozwolą mu jak najszybciej wrócić do zdrowia i na scenę.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk

Muzyka to dla mnie nie tylko hobby, to pasja. Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat ciekawych artystów i różnorodnych brzmień.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły