Rihanna wyjawiła niespodziewaną ciążę na finale Super Bowl. Teraz zdradza, że To nie było planowane

Rihanna wyjawiła niespodziewaną ciążę na finale Super Bowl. Teraz zdradza, że To nie było planowane
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska21.12.2023 | 7 min.

Rihanna zaskoczyła wszystkich, ujawniając ciążę podczas swojego występu w przerwie finału Super Bowl. Kreacja, w której wystąpiła, nie ukryła jej zaokrąglonego brzucha. Jak przyznaje sama wokalistka, nie planowała wtedy afiszować się ze swoim stanem błogosławionym. Po prostu suwak w jej bluzie nie mógł się zapiąć, więc ciąża wyszła na jaw. Teraz Rihanna wspomina ten niezapomniany występ i zwierza się, że jej pierwsza ciąża nie była zaplanowana. Jednak udało jej się stworzyć szczęśliwą rodzinę z raperem A$AP Rockym, z którym doczekała się dwójki synów.

Rihanna ujawniła ciążę podczas występu

Występ Rihanny podczas finału Super Bowl 2023 roku przeszedł do historii. Gwiazda zaskoczyła wszystkich, pokazując się publicznie w zaawansowanej ciąży. Wcześniej jej stan błogosławiony pozostawał tajemnicą.

Kreacja, którą na siebie założyła podczas występu, nie zasłaniała wyraźnie widocznego ciążowego brzucha. Piosenkarka twierdzi, że nie było to z jej strony celowe działanie. Bluza, którą miała na sobie, po prostu nie zdołała się domknąć.

– Sprawa wygląda tak: Zrobiłam to, co musiałam, prawda? Moja bluza nie mogła się zapiąć. Wtedy nikt z zewnątrz nie wiedział, że jestem w ciąży. Po prostu powtarzałam sobie: „Tylko upewnij się, że materiał jest rozciągliwy”. Pachy i dół bluzy były luźne... Ale zamek błyskawiczny się tam zatrzymał! Więc stało się to, co miało się stać – zdradziła w jednym z wywiadów 35-letnia gwiazda.

Nieplanowane wyjawienie stanu błogosławionego

Jak twierdzi Rihanna, zupełnie nie planowała wtedy afiszować się ze swoją pierwszą ciążą. Był to dla niej niemały szok, że jej stan został ujawniony tak publicznie podczas tego historycznego występu.

– Chciałam to jeszcze na jakiś czas zachować dla siebie. Wyjawienie ciąży na oczach setek milionów ludzi na świecie zdecydowanie nie było moim celem. Po prostu stało się. Na szczęście odebrałam to bardzo pozytywnie i jestem bardzo dumna, że mogłam zaprezentować Halftime Show w tak wyjątkowej dla siebie sytuacji – stwierdziła piosenkarka.

Wokalistka wspomina niezapomniany występ

Z perspektywy czasu Rihanna bardzo miło wspomina swój pamiętny występ podczas finału Super Bowl 2023. Przyznaje, że było to dla niej niesamowite doświadczenie, które na zawsze pozostanie w jej pamięci.

– To było coś nieprawdopodobnego, na zawsze zapamiętam ten moment. Kilka razy podczas występu czułam się tak, jakbym na chwilę opuściła swoje ciało... Nie do końca byłam świadoma tego, co się wokół mnie dzieje. Nawet na próbach odtwarzałam sobie w głowie scenariusz Super Bowl i nie dowierzałam, że faktycznie dzieje się to naprawdę – zwierza się artystka.

Rihanna docenia też pracę całego swojego zespołu, który przygotował dla niej niesamowitą oprawę wizualną i rekwizyty. Stworzyli dla niej niepowtarzalną scenografię, która na długo zapisze się w historii Super Bowl.

Wyróżnienie za wyjątkowy występ

Występ Rihanny podczas Super Bowl 2023 został wyróżniony nominacją do prestiżowej nagrody Emmy przyznawanej dla najlepszych produkcji telewizyjnych. To duże wyróżnienie dla artystki, która swoim pamiętnym show udowodniła, że można połączyć macierzyństwo z karierą na najwyższym światowym poziomie.

Czytaj więcej: Tragiczna śmierć Waldemara Goszcza - koniec przedwczesnej kariery

Artystka o chęci ukrycia ciąży przed światem

Rihanna w jednym z ostatnich wywiadów przyznała szczerze, że zależało jej na tym, aby jej pierwsza ciąża jak najdłużej pozostała tajemnicą. Nie chciała dzielić się tak osobistą informacją ze światem.

Nie miałam w planach afiszować się z ciążą w momencie występu na Super Bowl. Chciałam to jeszcze przez jakiś czas trzymać w tajemnicy i nie epatować moim brzuchem. Niestety, wbrew mojej woli wszystko wyszło na jaw. Z perspektywy czasu cieszę się jednak, że tak się stało.

Okazuje się, że ciąża piosenkarki nie była wcale zaplanowana. Para artystów spodziewała się dziecka dosyć spontanicznie. Jak twierdzi gwiazda, początkowo zarówno ona, jak i jej partner A$AP Rocky byli mocno zaskoczeni wieścią o ciąży.

– Kiedy zobaczyłam pozytywny wynik testu ciążowego, nie dowierzałam własnym oczom. Musiałam go powtórzyć jeszcze kilka razy, żeby uwierzyć. Z Asapem też przez jakiś czas nie mogliśmy ochłonąć z wrażenia po tej nowinie. Ale z czasembardzo się ucieszyliśmy – przyznaje szczerze 35-latka.

Gwiazda o szczęśliwej rodzinie z raperem

Rihanna wyjawiła niespodziewaną ciążę na finale Super Bowl. Teraz zdradza, że To nie było planowane

Choć ciąża Rihanny była zaskoczeniem i początkowo para artystów nie planowała powiększenia rodziny, to obecnie tworzą bardzo szczęśliwą i kochającą się familię.

Po narodzinach pierwszego syna w maju 2022 roku, RZA Athelastona Mayersa, na świat przyszedł także ich drugi chłopiec, Riot Rose Mayers. Rihanna nie ukrywa, że cieszy się z obecności dwójki dzieci w jej życiu i docenia rolę partnera w wychowywaniu pociech.

– Nie mogę uwierzyć, że udało mi się przełamać złą passę z poprzednich związków i stworzyć tak kochającą rodzinę. Asap jest wspaniałym, cierpliwym i oddanym ojcem dla naszych dzieci. One go uwielbiają! Czasem mam wrażenie, że bardziej kochają jego niż mnie – żartuje wokalistka.

Planowanie kolejnego dziecka?

Rihanna na razie nie planuje powiększać rodziny o kolejne dziecko. Chce najpierw wrócić do aktywności zawodowej i skupić się przede wszystkim na tworzeniu nowej muzyki oraz organizowaniu trasy koncertowej. Jednak jak przyznaje, w przyszłości nie wyklucza możliwości posiadania jeszcze jednego lub dwojga dzieci. Tym razem jednak w bardziej zaplanowany sposób.

Rihanna planuje powrót do tworzenia muzyki

Fani Rihanny od wielu lat czekają na jej nowy album studyjny. Ostatnia płyta wokalistki ukazała się bowiem w 2016 roku. Przez kolejne lata artystka skupiła się przede wszystkim na rozwijaniu swoich biznesów kosmetycznych i modowych.

Teraz jednak, po narodzinach dzieci, Rihanna deklaruje chęć powrotu do kariery muzycznej. Pragnie stworzyć nowy album, a następnie ruszyć w trasę koncertową i spotkać się ze swoimi oddanymi fanami.

– Zawsze w planach mam tworzenie nowej muzyki i występy na scenie. Na razie jednak chciałam skupić się na rodzinie i dzieciach. Ale zaraz po sylwestrze wracam do studia nagraniowego!

Nowa płyta i trasa koncertowa

Rihanna zdradza, że jej nowy album będzie miał bardzo osobisty charakter. W tekstach piosenek poruszy kwestie macierzyństwa, miłości i aktualnych przeżyć.

Niedługo po premierze płyty artystka planuje też ruszyć w międzynarodową trasę koncertową. Chce odwiedzić główne metropolie świata i dać fanom to, na co tak długo czekali.

  • Nowe piosenki w bardzo osobistym wydaniu
  • Ogólnoświatowa trasa koncertowa

Póki co szczegóły trasy nie zostały jeszcze podane. Rihanna zapewnia jednak, że koncerty mają być wielkim wybuchem radości i świętem jej powrotu na estradę. Niewykluczone też, że w show pojawią się gościnnie jej synkowie.

Podsumowanie

Występ Rihanny podczas Super Bowl 2023 z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów. Artystka zaskoczyła wszystkich, prezentując się w zaawansowanej ciąży. Jak się okazuje, nie planowała publicznego ujawnienia swojego stanu. Stało się to przypadkowo, kiedy jej strój nie był w stanie ukryć ciążowych kształtów.

Sam występ był dla Rihanny niesamowitym przeżyciem. Wspomina go jako coś wyjątkowego, co na zawsze pozostanie w jej pamięci. Docenia też ciężką pracę swojego zespołu, dzięki któremu otrzymała nawet nominację do nagrody Emmy.

Obecnie Rihanna cieszy się macierzyństwem i tworzy szczęśliwą rodzinę u boku swojego partnera, rapera A$AP Rocky'ego. Para doczekała się dwójki synów. Gwiazda myśli już jednak o powrocie do kariery muzycznej. Szykuje nowy, bardzo osobisty album. Planuje też ruszyć w trasę koncertową i spotkać się z oddanymi fanami.

Przyszłość pokaże, co jeszcze artystka szykuje i jak potoczą się jej dalsze losy. Na pewno jest jeszcze o niej głośno i tak szybko nie zejdzie z afisza. Zawsze potrafi zaskoczyć i zrobić coś niespodziewanego, o czym przekonaliśmy się podczas finału Super Bowl 2023.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska

Jestem wielkim fanem muzyki i na blogu staram się przekazywać moje fascynacje. Odkrywaj ze mną różne gatunki muzyczne i artystów na nowo!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły