Doda wprost o aferze z Górniak: Nie mam nic wspólnego.

Doda wprost o aferze z Górniak: Nie mam nic wspólnego.
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski10.01.2024 | 7 min.

Doda znów znalazła się w centrum uwagi, tym razem w kontekście konfliktu z Edytą Górniak. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi byłego współpracownika Dody, reżysera Macieja Pańszczyka, który mocno skrytykował zarówno Dodę, jak i Górniak. Artystka postanowiła zdecydowanie odcinać się od tych słów, podkreślając, że nie ma z tym nic wspólnego i nie chce być kojarzona z cudzymi konfliktami. Jak zawsze w przypadku Dody, sprawa wywołała spore poruszenie w mediach.

Doda nie utożsamia się z wypowiedzią byłego współpracownika

Doda ponownie znalazła się w centrum zainteresowania mediów, tym razem w kontekście konfliktu z Edytą Górniak. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych słów Macieja Pańszczyka, byłego współpracownika Dody, który w ostatnim wywiadzie bardzo ostro skrytykował zarówno Dodę, jak i Górniak.

Pańszczyk, który był reżyserem koncertów Dody w ramach trasy "Aquaria Tour", stwierdził m.in., że wokalistka "nie nadaje się na Eurowizję", ponieważ "nie umie współpracować z innymi twórcami". Reżyser nie oszczędził również Górniak, określając jej ostatnie występy jako "karykatury artysty".

Słowa Pańszczyka wywołały spore oburzenie i wiele osób oczekiwało komentarza ze strony zainteresowanych. Jako pierwsza zareagowała Doda, która zdecydowanie odcięła się od całej sytuacji.

Współpraca Dody z reżyserem zakończona

Doda podkreśliła w mediach społecznościowych, że nie ma nic wspólnego z konfliktami i obrażaniem innych artystów. Zaznaczyła też, że jej współpraca z Pańszczykiem dobiegła końca.

- Nasza współpraca się zakończyła, mamy teraz przepiękną trasę koncertową i na tym się skupiamy z całą ekipą - oznajmiła Doda.

Artystka dodała również, że Pańszczyk nie będzie odpowiedzialny za reżyserię kolejnych zaplanowanych koncertów w ramach trasy "Aquaria Tour". Wygląda więc na to, że ostra krytyka Dody i Górniak przelała czarę goryczy i sprawiła, że wokalistka zakończyła współpracę z kontrowersyjnym reżyserem.

Czytaj więcej: Justin Timberlake mówi o Britney Spears na koncercie - wideo viral w sieci

Pańszczyk ostro skrytykował Górniak i Dodę

Słowa Pańszczyka były niezwykle krytyczne zarówno pod adresem Dody, jak i Górniak. Stwierdził on m.in., że Doda nie nadaje się na Eurowizję, ponieważ nie potrafi pracować zespołowo.

- Wszystko też powinno opierać się na profesjonalnej komunikacji pozbawionej emocji i roszczeń. Jakimś cudem udało mi się przetrwać jej Dream Show. Myślę, że tylko dlatego, że moje zaangażowanie jest ogromne i że mam konkretną wizję – pozwoliła mi pracować. I znów podkreślę – nie wystarczy talent i uroda, potrzeba jeszcze dojrzałości i motywacji do występu z innego źródła niż z ego - skomentował.

Pańszczyk nie szczędził też gorzkich słów pod adresem Górniak, którą określił mianem "karykatury artysty" z "kosmicznym gustem scenicznym".

Z czego wynika konflikt Dody z Górniak?

Choć Pańszczyk próbował wciągnąć Dodę w konflikt z Górniak, to artystki od dawna nie pałają do siebie sympatią. Ich spór ciągnie się od 2011 roku, kiedy to podczas programu "X Factor" doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.

Górniak zarzuciła wówczas Dodzie brak szacunku i talentu. Ta ostatnia nie pozostała dłużna i ripostowała, że Górniak "wygrała Eurowizję na flance". Od tamtej pory artystki konsekwentnie unikają się nawzajem.

Doda odcina się od słów reżysera na temat Górniak

Doda wprost o aferze z Górniak: Nie mam nic wspólnego.

Mimo trwającego od lat konfliktu z Górniak, Doda postanowiła zdystansować się od ostrych słów Pańszczyka i nie wciągać w tę aferę.

- Wiem, że moje nazwisko jest nośne i bardzo fajnie nadaje rozgłos różnym tematom, kiedy się je podpisze pod jakąś aferką, ale bardzo proszę, by obrażanie czy konflikty ludzi, z którymi zdarzyło mi się jednorazowo pracować przy jakimś projekcie, nie były podkręcane moim imieniem. Nie mam z tym nic wspólnego i nie chcę mieć - oznajmiła.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem Doda konsekwentnie dystansuje się od całej sytuacji i nie chce, by jej nazwisko było kojarzone z kolejną "aferą z Górniak".

Artystka skupia się na trasie koncertowej Aquaria Tour

Doda podkreśliła, że obecnie całkowicie skupia się na trasie koncertowej "Aquaria Tour", promującej jej najnowszą płytę. Wspomniała też, że ma do tego "przepiękną ekipę".

Trasa koncertowa "Aquaria Tour" 13 koncertów w największych miastach Polski
Reżyseria Nowy reżyser, bez udziału Pańszczyka
Bilety Prawie wszystkie koncerty wyprzedane

Faktycznie, trasa cieszy się ogromną popularnością, a koncerty gromadzą tysiące fanów. Bilety na większość z 13 zaplanowanych koncertów są już wyprzedane.

Wygląda więc na to, że mimo kolejnych kontrowersji Doda może liczyć na niezmienne wsparcie oddanych fanów, którzy tłumnie przychodzą na jej koncerty.

Nie chce być łączona z konfliktami innych artystów

Podsumowując całą sytuację, Doda bardzo stanowczo zaapelowała, by w przyszłości nie łączono jej z konfliktami innych artystów.

  • Nie chce być kojarzona z cudzymi sporami
  • Apeluje, by opinie jej byłych współpracowników nie były przypisywane jej osobie
  • Nie utożsamia się z takimi wypowiedziami

- Nie chcę być utożsamiana z tymi konfliktami czy obrażaniem innych artystów, więc bardzo proszę, aby wyrażanie jakiejkolwiek opinii moich byłych współpracowników czy kogokolwiek, z kim miałam do czynienia na swojej artystycznej drodze, nie było podpisywane moim imieniem, bo się z tym nie utożsamiam - podsumowała.

Podsumowanie

Cała sytuacja z konfliktem Dody i Górniak oraz kontrowersyjnymi słowami reżysera Pańszczyka pokazuje, jak łatwo wciągnąć artystkę w kolejną "aferę". Choć Doda od lat pozostaje w sporze z Górniak, tym razem stanowczo podkreśliła, że nie chce mieć nic wspólnego z obrażaniem innych artystów.

Zdecydowanie zakończyła również współpracę z Pańszczykiem, który ostro skrytykował zarówno ją, jak i Górniak. Doda stwierdziła, że skupia się teraz wyłącznie na trasie koncertowej i nie chce, by jej nazwisko wiązano z cudzymi konfliktami.

Sprawa pokazuje, że mimo wielu kontrowersji wokół swojej osoby, Doda nadal cieszy się sporą popularnością i przyciąga tłumy fanów na koncerty. Być może dojrzalsze podejście do ostatniej "afery" pozwoli jej uniknąć niepotrzebnych sporów w przyszłości.

Bez względu na wszystko Doda pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych postaci polskiego show-biznesu. Widać też, że mimo wielu kontrowersji wciąż ma oddane grono fanów, gotowych ją wspierać.

Najczęstsze pytania

Według niektórych opinii Pańszczyk mógł czuć się rozgoryczony zakończeniem współpracy z Dodą przy trasie koncertowej Aquaria Tour. Być może obraźliwe słowa pod adresem artystek były formą zemsty za nieudaną kooperację.

Górniak nie skomentowała jak dotąd całej sytuacji. Być może uznała, że lepiej nie wdawać się w kolejną publiczną polemikę, która i tak przysporzy jej niepotrzebnego rozgłosu. Z drugiej strony możliwe, że jeszcze się do tego odezwie.

Biorąc pod uwagę wieloletnią niechęć artystek, raczej mało prawdopodobne jest, aby doszło między nimi do całkowitego pojednania. Być może z czasem uda im się jednak złagodzić napięte relacje i unikać publicznych utarczek.

Mimo kontrowersji wokół osoby Dody, trasa cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy wyprzedanie biletów na większość koncertów. Wokalistka może liczyć na wsparcie oddanych fanów, a sama deklaruje, że skupia się teraz wyłącznie na występach.

Trudno jednoznacznie stwierdzić. Z jednej strony wokalistka od lat boryka się z licznymi kontrowersjami, które do tej pory nie wpłynęły negatywnie na jej popularność. Z drugiej - być może dojrzalsze unikanie konfliktów pozwoli jej poprawić wizerunek.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski

Jako miłośnik muzyki chcę podzielić się z Tobą swoją pasją. Na moim blogu znajdziesz wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i fascynujących artystach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły