Kto wystąpi na Pol’and’Rock Festival 2024? Pełny skład artystów.

Kto wystąpi na Pol’and’Rock Festival 2024? Pełny skład artystów.
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk19.12.2023 | 5 min.

Pol'and'Rock Festival to jedna z najpopularniejszych imprez muzycznych w Polsce. W 2024 roku odbędzie się jej jubileuszowa, 30. edycja. Jak co roku, organizatorzy przygotowują wyjątkowy line-up artystów, którzy zagrają koncerty na festiwalowych scenach. Tym razem ogłoszono, że wystąpi między innymi niemiecki zespół Electric Callboy. Ich piosenki łączą elementy muzyki elektronicznej, popu i rocka. Artyści słyną również z nietuzinkowego wyglądu i zaraźliwej energii.

Pol'and'Rock świętuje 30 lat

W 2024 roku odbędzie się jubileuszowa, 30. edycja Pol'and'Rock Festival. Jest to jedno z największych cyklicznych wydarzeń muzycznych w Polsce, organizowane nieprzerwanie od 1995 roku. Przez lata impreza zmieniała nazwy z Przystanku Woodstock na Pol'and'Rock Festival, jednak jej ideologia pozostała taka sama - promowanie pokoju, przyjaźni i muzyki.

30-lecie festiwalu zapowiada się wyjątkowo, dlatego organizatorzy przygotowują specjalne atrakcje. Będzie okazja, by świętować razem z tysiącami fanów i przypomnieć najważniejsze momenty z historii "Najpiękniejszego Festiwalu Świata".

Data i miejsce wydarzenia

Pol'and'Rock Festival 2024 odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia, tradycyjnie już na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. To idealna przestrzeń do zorganizowania kilkudniowego festiwalu pod gołym niebem z udziałem setek tysięcy osób.

Organizatorzy zadbali, by infrastruktura (namioty, przenośne toalety, punkty gastronomiczne i medyczne) pozwoliła uczestnikom cieszyć się muzyką w komfortowych warunkach.

Electric Callboy zagrał koncert

Jedną z pierwszych potwierdzonych gwiazd 30. Pol'and'Rock Festival jest niemiecki zespół Electric Callboy. Grupa zasłynęła mieszanką muzyki elektronicznej, popu i metalu. Ich teksty często mają charakter komediowy lub satyryczny, co czyni ich występy niezwykle energetycznymi i pamiętnymi. Jeśli chcesz poczuć tę energię na własnej skórze, a nie możesz być na festiwalu osobiście, to masz niepowtarzalną okazję obejrzeć ich występ online. Wystarczy, że odwiedzisz megakino-co.com, gdzie znajdziesz zapis koncertu Electric Callboy oraz wiele innych muzycznych wydarzeń.

Największą popularność Electric Callboy zdobył dzięki płycie "Tekkno" z 2022 roku. Singiel "We Got the Moves" podbił listy przebojów, a teledysk zebrał ponad 40 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Entuzjastyczny odbiór fanów

Informacja o koncercie Electric Callboy na Pol'and'Rock Festival 2024 wywołała entuzjazm wśród fanów wydarzenia. W mediach społecznościowych posypały się pozytywne komentarze.

"OMG!! Ale krzyknęłam na widok tej wiadomości! Liczyłam na to, że może będą na Pol'and'Rocku, no spełniacie marzenia!" - pisze jedna z internautek.

Sam zespół również nie kryje zadowolenia z zaproszenia. Członkowie grupy wspominali, że występ na tej legendarniej imprezie był ich wielkim marzeniem.

Czytaj więcej: Patti smith trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan zdrowia?

Niemiecki zespół zyskał popularność

Electric Callboy powstał w 2010 roku i przez pierwsze lata działalności funkcjonował głównie na rynku niemieckim. Przełomem okazał się wspomniany już album "Tekkno", który przyniósł formacji rozpoznawalność także poza granicami kraju.

Członkowie zespołu wyróżniają się charakterystycznymi, kolorowymi fryzurami i stylizacjami nawiązującymi do kultury rave lat 90. Ich sceniczna charyzma i energia podczas występów sprawiły, że koncerty Electric Callboy zaczęły przyciągać tłumy fanów.

2010Powstanie zespołu Electric Callboy
2022Ogromny sukces albumu "Tekkno"

Satyryczny przekaz

Teksty utworów Electric Callboy często mają charakter rozrywkowy, a nawet satyryczny. W piosence "We Got the Moves" muzycy żartują z popularnych trendsów w social mediach, takich jak publikowanie filmików z układami tanecznymi.

Komiczny i autoironiczny przekaz sprawia, że piosenki niemieckiego zespołu podbijają listy przebojów i zdobywają popularność nie tylko wśród fanów rocka czy metalu.

Piosenki Electric Callboy komediowo-satyryczne

Kto wystąpi na Pol’and’Rock Festival 2024? Pełny skład artystów.

Muzyka Electric Callboy łączy cechy kilku gatunków - od elektroniki, przez pop, po metal. Jednak to, co wyróżnia twórczość tej grupy, to przede wszystkim specyficzny, komediowo-satyryczny przekaz.

W tekstach piosenek członkowie zespołu komentują różne zjawiska społeczne i kulturalne. Robią to z dystansem i dużą dozą humoru. Dzięki temu ich utwory są chwytliwe, wpadają w ucho i zdobywają popularność.

  • komediowe teksty piosenek,
  • satyryczny komentarz do rzeczywistości,
  • muzyka łącząca elektronikę, pop i metal.

Przeboje takie jak "We Got the Moves", "Hypa Hypa" czy "Pump It" podbijają listy przebojów i przynoszą Electric Callboy rozpoznawalność na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zespół zaproszono do zagrania koncertu na jubileuszowym Pol'and'Rock Festival.

Data i miejsce jubileuszowego festiwalu

30. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim.

Data festiwalu1-3 sierpnia 2024 r.
MiejsceLotnisko Czaplinek-Broczyno
Województwozachodniopomorskie

Organizatorzy jubileuszowego Pol'and'Rock Festival przygotowują specjalne atrakcje z okazji 30-lecia imprezy. Spodziewana jest rekordowa liczba uczestników, sięgająca nawet kilkuset tysięcy osób. Będzie to zatem jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2024 roku w Polsce.

Organizatorzy szykują atrakcje na 30-lecie

Z okazji okrągłej, 30. edycji Pol'and'Rock Festival organizatorzy szykują specjalne atrakcje i niespodzianki. Chcą w ten sposób uczcić jubileusz jednego z największych cyklicznych festiwali muzycznych w Europie.

"Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami świętować to, że już po raz trzydziesty spotkamy się w wyjątkowej atmosferze i w najwspanialszym towarzystwie" - zachęcają przedstawiciele Pol'and'Rock Festival.

Wiadomo już, że oprócz koncertów największych gwiazd, będzie okazja do wspominania najważniejszych momentów z historii festiwalu. Być może pojawią się też artyści, którzy grali na Przystanku Woodstock w latach 90.

Ponadto organizatorzy obiecują "jeszcze bardziej wyjątkowych gości muzycznych" niż w poprzednich latach. Można więc spodziewać się kolejnych znakomitych ogłoszeń w nadchodzących miesiącach.

Podsumowanie

Jubileuszowa, 30. edycja Pol'and'Rock Festival zapowiada się wyjątkowo. Organizatorzy szykują specjalne atrakcje, by uczcić okrągłą rocznicę jednej z największych imprez muzycznych w Polsce. Przygotowują niespodzianki i chcą stworzyć niepowtarzalną atmosferę wspólnego świętowania. Będzie okazja, by przypomnieć najważniejsze momenty z 30-letniej historii festiwalu.

Pol'and'Rock Festival 2024 odbędzie się tradycyjnie na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Organizatorzy zaprosili już pierwsze gwiazdy. Będzie można posłuchać koncertu popularnego niemieckiego zespołu Electric Callboy. Ich humorystyczne piosenki łączą cechy kilku gatunków muzycznych.

Informacja o występie Electric Callboy spotkała się z entuzjazmem fanów imprezy. Sami muzycy również z niecierpliwością czekają na festiwalowy koncert, określając go mianem spełnienia marzeń. Niewykluczone, że organizatorzy ogłoszą jeszcze inne gwiazdy, które zagrają na 30-leciu Pol'and'Rock Festival.

Tegoroczna edycja festiwalu z pewnością przejdzie do historii. Setki tysięcy fanów z całej Polski znów będą mogły integrować się przy dźwiękach ulubionej muzyki. I znów udowodnią, że Pol'and'Rock Festival to zdecydowanie "Najpiękniejszy Festiwal Świata".

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk

Muzyka to dla mnie nie tylko hobby, to pasja. Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat ciekawych artystów i różnorodnych brzmień.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły