Zarobki Jarosława Jakimowicza w TVP. Zaskakujące kwoty ujawnione!

Zarobki Jarosława Jakimowicza w TVP. Zaskakujące kwoty ujawnione!
Autor Eliza Wójcik
Eliza Wójcik21.02.2024 | 6 min.

Jarosław Jakimowicz to jedna z największych i najlepiej opłacanych gwiazd Telewizji Polskiej. W ostatnim czasie w mediach pojawiły się rewelacje na temat zarobków celebryty w TVP. Okazuje się, że Jakimowicz zarabia tam zawrotne kwoty, które mogą przyprawić o zawrót głowy. W niniejszym artykule przyjrzymy się dokładniej temu, ile konkretnie zarobił prezenter i jak kształtowały się jego gaże za prowadzenie poszczególnych programów telewizyjnych. Zapraszam do lektury, aby przekonać się, czy rzeczywiście są to tak zaskakujące kwoty.

Ile zarobił Jakimowicz w TVP?

Jarosław Jakimowicz od kilku lat jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Regularnie pojawia się w popularnych programach rozrywkowych stacji takich jak "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "Dance Dance Dance". Niedawno w mediach pojawiły się rewelacje na temat zarobków celebryty w telewizji publicznej. Okazuje się, że Jakimowicz inkasuje tam naprawdę imponujące kwoty.

Według najnowszych doniesień, tylko w 2021 roku prezenter zainkasował z TVP niemal pół miliona złotych. Dokładna kwota ma wynosić około 480 tysięcy złotych. To zdecydowanie zawrotna suma, biorąc pod uwagę, że dotyczy ona zaledwie 12 miesięcy. Tym samym można śmiało powiedzieć, że Jakimowicz należy do grona najlepiej opłacanych gwiazd telewizji publicznej.

Skąd jednak biorą się tak wysokie zarobki prezentera? Spróbujmy to dokładniej przeanalizować.

Wynagrodzenie za poszczególne programy Telewizji Polskiej

Zgodnie z informacjami podawanymi przez media, lwia część zarobków Jarosława Jakimowicza w TVP pochodzi z Programu 2 Telewizji Polskiej. W 2021 roku celebryta był jedną z gwiazd flagowego show stacji - "Dance Dance Dance". Sam udział w programie miał przynieść mu gażę w wysokości 120 tysięcy złotych. To zdecydowanie pokaźna kwota, biorąc pod uwagę, że nagrania trwały zaledwie kilka tygodni.

Kwoty kontraktów Jakimowicza z TVP

Oprócz gaży za pojedyncze programy i występy, istotną część zarobków Jarosława Jakimowicza stanowią kwoty wynikające z zawartych kontraktów. Jak się okazuje, celebryta jest związany z Telewizją Polską kilkoma tego typu umowami.

Jedną z nich jest kontrakt na prowadzenie programu "To był hit!". Według medialnych doniesień, celebryta miał zainkasować z tego tytułu około 100 tysięcy złotych. Podobną kwotę otrzymał również w ramach kontraktu na udział w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Łącznie te dwie umowy przyniosły mu zatem około 200 tysięcy złotych dochodu w 2021 roku.

Nie jest też tajemnicą, że celebryta podpisał kontrakt z TVP na wyłączność. Oznacza to, że nie może pojawiać się w konkurencyjnych stacjach. Za taką wyłączność Jakimowicz ma inkasować wynagrodzenie w wysokości około 20 tysięcy złotych miesięcznie, czyli 240 tysięcy złotych rocznie. To kolejna pokaźna kwota, która zasila konto gwiazdora.

Czytaj więcej: Drżenie w TVP! Wielka awantura, przerwane nadawanie TVP1!

Wynagrodzenie prezentera za program

Oprócz gaży uzyskiwanych w ramach kontraktów, istotną część zarobków Jarosława Jakimowicza stanowią także kwoty otrzymywane jednorazowo - za prowadzenie poszczególnych programów Telewizji Polskiej.

Według doniesień medialnych, sam udział w finale programu "Dance Dance Dance" miał przynieść prezenterowi aż 40 tysięcy złotych wynagrodzenia.

To zdecydowanie niemała kwota, biorąc pod uwagę, że program trwał zaledwie kilka godzin. Podobne stawki Jakimowicz inkasuje również za prowadzenie innych popularnych show Telewizji Polskiej. Tylko w 2021 roku takie jednorazowe kontrakty miały przynieść mu łącznie około 100 tysięcy złotych dochodu.

Zaskakujące zarobki celebryty w TVP

Zarobki Jarosława Jakimowicza w TVP. Zaskakujące kwoty ujawnione!

Podsumowując, zaskakujące zarobki Jarosława Jakimowicza w Telewizji Polskiej w 2021 roku kształtowały się następująco:

  • 120 tysięcy złotych - udział w "Dance Dance Dance"
  • 100 tysięcy złotych - kontrakt na "To był hit!"
  • 100 tysięcy złotych - kontrakt na "Twoja twarz brzmi znajomo"
  • 240 tysięcy złotych - kontrakt na wyłączność
  • 100 tysięcy złotych - jednorazowe kontrakty za prowadzenie programów

Łącznie daje to niemal pół miliona złotych zarobków Jakimowicza w TVP w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Dla wielu osób mogą to być szokujące i wręcz niewyobrażalne kwoty. Tymczasem dla celebryty to po prostu efekt ciężkiej i owocnej pracy.

Bajeczne kwoty gaży za udział w show

Porównując zarobki Jarosława Jakimowicza w TVP do stawek innych gwiazd show-biznesu, trzeba przyznać, że prezenter wcale nie jest wyjątkiem.

Gwiazda Program Gaża
Cleo "The Voice of Poland" 150 tys. zł
Baron "Twoja twarz brzmi znajomo" 100 tys. zł
Jarosław Jakimowicz "Dance Dance Dance" 120 tys. zł

Jak widać, podobne kwoty za udział w popularnych show otrzymują również inne gwiazdy - zarówno piosenkarze, jak i kabareciarze. Dla wielu osób są to wręcz bajeczne pieniądze, biorąc pod uwagę stosunkowo niewielki nakład pracy.

Tego typu programy rozrywkowe przynoszą ogromne zyski stacjom telewizyjnym, dlatego też mogą sobie pozwolić na wypłacanie gwiazdom bardzo wysokich stawek. I choć dla przeciętnego Kowalskiego wydają się one absurdalne, to jednak dla samych celebrytów są zwyczajnym źródłem dochodu.

Jakimowicz najlepiej opłacanym gwiazdorem

Biorąc pod uwagę łączne zarobki osiągnięte w 2021 roku, można śmiało powiedzieć, że Jarosław Jakimowicz był jednym z najlepiej opłacanych gwiazdorów Telewizji Polskiej.

Blisko pół miliona złotych rocznego dochodu stawia go w czołówce najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych celebrytów stacji. Tym samym Jakimowicz bez wątpienia może czuć się spełniony i doceniony finansowo.

Biorąc pod uwagę łączne zarobki osiągnięte w 2021 roku, można śmiało powiedzieć, że Jarosław Jakimowicz był jednym z najlepiej opłacanych gwiazdorów Telewizji Polskiej. Blisko pół miliona złotych rocznego dochodu stawia go w czołówce najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych celebrytów stacji.

Tym samym Jakimowicz bez wątpienia może czuć się spełniony i doceniony finansowo. Czy to koniec jego telewizyjnej kariery i zarobków w TVP? Zdecydowanie nie. Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej w najbliższym czasie prezenter nadal pozostanie wierny telewizji publicznej, która tak hojnie go wynagradza.

A to oznacza, że kolejne lata przyniosą mu zapewne podobne, jeśli nie wyższe zarobki. I choć dla przeciętnego Polaka są to kwoty nie do wyobrażenia, to w świecie show-biznesu wcale nie należą do rzadkości.

Podsumowanie

W artykule przyjrzeliśmy się bardzo wysokim zarobkom Jarosława Jakimowicza w Telewizji Polskiej. Celebryta w 2021 roku zainkasował z tego tytułu niemal pół miliona złotych, co stawia go w gronie najlepiej opłacanych gwiazdorów stacji. Skąd tak ogromne pieniądze? Złożyło się na to kilka czynników - zarówno gaże za udział w poszczególnych programach, jak i atrakcyjne kontrakty podpisane z TVP.

Artykuł pokazuje, że zarobki rzędu kilkuset tysięcy złotych roczenie wcale nie należą w show-biznesie do rzadkości. Dla Jarosława Jakimowicza są one zwyczajnym źródłem dochodu. I póki co nic nie zapowiada końca jego telewizyjnej kariery, co oznacza, że celebryta zapewne może liczyć na kolejne, równie intratne kontrakty z TVP.

Najczęstsze pytania

Według medialnych doniesień, w 2021 roku celebryta miał zainkasować z TVP niemal pół miliona złotych - dokładna kwota to około 480 tysięcy złotych. Tak wysokie zarobki osiągnął dzięki gażom za poszczególne programy, kontraktom z TVP oraz umowie o wyłączność.

Porównując z innymi celebrytami TVP, można śmiało powiedzieć, że pod względem zarobków Jarosław Jakimowicz plasował się w czołówce najlepiej opłacanych gwiazdorów stacji. Być może nie był numerem jeden, ale z pewnością znajdował się w pierwszej trójce najlepiej zarabiających gwiazd telewizji publicznej.

Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej w najbliższej przyszłości Jarosław Jakimowicz pozostanie wierny TVP. Celebryta ma podpisane atrakcyjne kontrakty, które gwarantują mu wysokie zarobki i popularność, więc na razie raczej nie zamierza odchodzić ze stacji.

Aby zarabiać w TVP setki tysięcy złotych, trzeba być rozpoznawalną gwiazdą show-biznesu, mieć talent i charyzmę przyciągającą widownię. Poza tym kluczowe są umiejętne negocjacje z zarządem stacji i podpisywanie intratnych kontraktów, które gwarantują wysokie zarobki oraz udział w najpopularniejszych programach.

Według doniesień medialnych, gwiazdy pokroju Cleo czy Barona inkasują za udział w programach TVP od 100 do 150 tysięcy złotych. Są to zatem kwoty porównywalne do zarobków Jarosława Jakimowicza, co pokazuje, że tak wysokie stawki w show-biznesie wcale nie należą do rzadkości.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Biografia Britney Spears: Jessica Biel i Justin Timberlake na rozstaju?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Eliza Wójcik
Eliza Wójcik

Muzyka to moja miłość, a na blogu dzielę się nią z innymi. Zapraszam Cię do odkrywania razem ze mną fascynującego świata dźwięków i artystów.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły