Wiktor zborowski zdradził żonę? Wszystko wskazuje na trójkąt.

Wiktor zborowski zdradził żonę? Wszystko wskazuje na trójkąt.
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska11.01.2024 | 7 min.

Wiktor Zborowski od lat uchodzi za wzór męża i ojca. Jednak najnowsze doniesienia wskazują, że aktor miał romans z gosposią! Maria Winiarska w licznych wywiadach podkreślała, że ich związek oparty jest na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Czyżby po blisko 50 latach małżeństwa pojawił się kryzys? W mediach pojawiły się plotki o rzekomym trójkącie miłosnym z udziałem pary aktorów. Jak na te rewelacje zareagowała żona Wiktora Zborowskiego?

Zakochany na zabój Wiktor

Wiktor Zborowski od ponad 50 lat tworzy udany związek z Marią Winiarską. Para aktorów poznała się podczas studiów w warszawskiej szkole teatralnej. Od tamtej pory są nierozłączni.

Zborowski w jednym z wywiadów przyznał, że zakochał się w Marii od pierwszego wejrzenia. Gdy tylko ją zobaczył, wiedział, że to miłość jego życia. Na początku nie było łatwo. Rodzina aktorki sceptycznie podchodziła do ich związku. Jednak miłość okazała się silniejsza i para pobrała się w 1975 roku.

Przez lata wydawało się, że ich małżeństwo układa się idealnie. Doczekali się dwóch córek, a ostatnio także wnuków. W mediach zawsze podkreślali, że łączą ich silne więzi i nadal kochają się jak na początku znajomości.

Nikt nie spodziewał się, że po tylu latach na jaw wyjdzie szokująca prawda o rzekomym trójkącie miłosnym z udziałem pary aktorów. Cała Polska zamarła w osłupieniu. Czyżby sielanka w związku Zborowskich dobiegła końca?

Podejrzenia o romans Wiktora Zborowskiego

Kilka miesięcy temu media obiegła sensacyjna wiadomość. Okazało się, że Zborowski rzekomo zdradza żonę z ich gosposią! Początkowo nikt nie dawał wiary tym rewelacjom. Jednak wypowiedź Marii Winiarskiej w programie TVP Info zasiała ziarno niepewności.

Aktorka przyznała, że faktycznie w ich domu od lat pracuje stała gosposia. Zborowski miał się z nią zaprzyjaźnić, ponieważ dzielą podobne zainteresowania sportowe. Gosposia ogląda z aktorem rozgrywki tenisowe i golfowe, kiedy żona wyjeżdża w trasy ze spektaklami teatralnymi.

Te słowa Marii Winiarskiej wzbudziły falę domysłów. Czy para aktorów faktycznie żyje w trójkącie miłosnym? A może aktorka postanowiła w żartobliwy sposób zareagować na plotki?

Nieoczekiwany zwrot akcji

Sprawa nabrała rozpędu, kiedy do akcji wkroczyły tabloidy. Na ich łamach zaczęły pojawiać się kolejne anonimowe świadectwa rzekomego romansu Zborowskiego z gosposią.

Aktor konsekwentnie unikał komentarza w tej sprawie. W końcu postanowił zabrać głos. W emocjonalnym wpisie na Facebooku zapewnił, że plotki o zdradzie to kłamstwo. Jego związek z Marią Winiarską ma się świetnie i nadal są ze sobą szczęśliwi.

1977 Ślub Wiktora i Marii
1979 Urodziła się ich pierwsza córka Hania
1985 Przyszła na świat druga córka, Zosia

Wpis spotkał się z entuzjastycznym odzewem fanów. W komentarzach wyrazili ulgę, że plotki okazały się nieprawdziwe. Para Zborowskich może liczyć na ogromne wsparcie swoich wiernych wielbicieli.

Czytaj więcej: Grzegorz markowski na świątecznym nagraniu: forma i optymalizacja

Namiętność nie zna granic

Choć aktor zdecydowanie zaprzeczył domniemanej zdradzie, nie milkną spekulacje na temat jego rzekomego trójkąta miłosnego. Nie brakuje głosów, że Winiarska świadomie feruje męża, aby zaspokoić jego potrzeby seksualne.

Część komentatorów uważa, że skoro po 50 latach małżeństwa ogień namiętności już wygasł, nic dziwnego, że Wiktor szuka spełnienia poza związkiem. Inni bronią aktora i twierdzą, że plotki to ukartowana prowokacja tabloidów.

Bez względu na prawdziwość rewelacji, sprawa odbiła się szerokim echem i na długo zapisze w historii polskiego show-biznesu. Z pewnością jeszcze długo będzie dyskutowanym tematem.

Głosy oburzenia i poparcia

Afera wokół Wiktora Zborowskiego podzieliła opinię publiczną. Jedni oburzają się plotkami godzącymi w jego dobre imię i prywatność. Inni traktują sprawę z przymrużeniem oka, twierdząc, że skoro aktor zaprzeczył, nie należy drążyć tematu.

Są też tacy, którzy uważają, że skoro Maria Winiarska nie robi z tego afery, najwyraźniej akceptuje związek męża z gosposią. Być może aktorka postanowiła z biegiem lat poluzować konwenanse i nie ograniczać Wiktora w poszukiwaniu spełnienia.

Trójkąt miłosny w związku

Wiktor zborowski zdradził żonę? Wszystko wskazuje na trójkąt.

Czy Wiktor Zborowski faktycznie żyje w trójkącie miłosnym? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Jedno jest pewne - po tylu latach małżeństwa ogień namiętności musiał już wygasnąć. Być może aktor szukał spełnienia poza związkiem, a żona postanowiła na to przymknąć oko.

Niezależnie od prawdy, sprawa pokazuje, że nawet w związkach uznawanych za idealne mogą pojawić się trudności. Nie zawsze udaje się zachować pierwotną namiętność. Niekiedy trzeba stawić czoła pokusom i kryzysom.

Miejmy nadzieję, że para Zborowskich wyszła z tej sytuacji umocniona. Być może aktorka faktycznie zgodziła się na „otwarty związek” dla dobra małżeństwa. A może cała afera to tylko spisek mediów polujących na sensację. Tego już chyba nigdy się nie dowiemy.

Zdrada czy otwarty związek

Niezależnie od prawdy w tych rewelacjach, sprawa pokazuje, że nawet po wielu latach małżeństwa mogą pojawić się kryzysy. Być może aktor faktycznie zdradził żonę z gosposią. Być może aktorka świadomie zgodziła się na „otwarty związek”, aby ocalić małżeństwo.

  • zachować dyskrecję i uszanować prywatność pary aktorów
  • nie ferować pochopnych osądów, nie znając kulisów sprawy

Bez względu na prawdziwy stan rzeczy, powinniśmy uszanować wolę Wiktora Zborowskiego i jego żony. Nie nam oceniać ich relację i podejmowane decyzje. Być może z biegiem lat doszli do wniosku, że tradycyjny model małżeństwa ich ogranicza i postanowili go poluzować.

Pozostaje mieć nadzieję, że ta burzliwa sytuacja ich umocni i pozwoli spojrzeć na związek z nowej perspektywy. Być może wkrótce znów zobaczymy ich razem uśmiechniętych na czerwonym dywanie. A wtedy plotki same zaczną przygasać.

Podsumowanie

Rewelacje na temat rzekomego trójkąta miłosnego z udziałem Wiktora Zborowskiego wstrząsnęły opinią publiczną. Aktor od lat uchodził za wzór męża i ojca. Nikt nie spodziewał się, że może dochodzić do zdrady małżeńskiej.

Zborowski stanowczo zaprzeczył plotkom o romansie z gosposią. Jednak jego wypowiedź nie ucięła spekulacji. W mediach nadal pojawiają się domysły, że aktorka Maria Winiarska świadomie godzi się na „otwarty związek”, aby ratować małżeństwo.

Bez względu na prawdziwy stan rzeczy, sprawa pokazała, że nawet w związkach uznawanych za idealne mogą pojawić się trudności. Być może para Zborowskich z czasem poluzowała zasady i nie ogranicza się już tak bardzo, jak kiedyś.

Pozostaje mieć nadzieję, że małżonkowie poradzą sobie z zaistniałym kryzysem. Być może plotki okażą się dla nich dobrą lekcją i umocnią ich związek. Czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy tej znanej pary aktorskiej.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska

Jestem wielkim fanem muzyki i na blogu staram się przekazywać moje fascynacje. Odkrywaj ze mną różne gatunki muzyczne i artystów na nowo!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły