Maciej Musiał o kulach „Rodzinki.pl”. Dręczyła mnie kulisy.

Maciej Musiał o kulach „Rodzinki.pl”. Dręczyła mnie kulisy.
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk05.01.2024 | 5 min.

Popularny polski aktor Maciej Musiał w jednym z ostatnich wywiadów zdradził kulisy pracy na planie serialu „Rodzinka.pl”. Przyznał, że początkowo miał trudne relacje ze swoją ekranową partnerką Olgą Kalicką. Wszystko przez niemiłe doświadczenia z czasów szkolnych. Jednak mimo niezbyt udanych początków, ostatecznie aktorom udało się dogadać.

Maciej Musiał zdradza sekrety

Popularny polski aktor Maciej Musiał w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o kulisach pracy na planie serialu „Rodzinka.pl”. Przyznał, że na początku miał trudne relacje ze swoją ekranową partnerką Olgą Kalicką. Wszystko przez niemiłe wspomnienia z czasów szkolnych.

Jak poznał Olgię Kalicką?

Maciej Musiał i Olga Kalicka poznali się jeszcze w czasach szkoły podstawowej. Ona była od niego starsza o dwa lata. Choć oboje często mijali się na szkolnym korytarzu, nigdy się nie zaprzyjaźnili. Nie przepadali też za swoim towarzystwem.

Aktor wspomina, że Olga miała własną grupę koleżanek i czasem trochę go podpuszczała. Nie była dla niego zbyt miła. Te nieprzyjemne wspomnienia sprawiły, że gdy spotkali się ponownie na planie serialu, Musiał nie był zachwycony.

Dlaczego nie lubił jej w szkole?

Maciej Musiał wprost przyznał, że nie lubił Olgi Kalickiej jeszcze za czasów szkoły. Była od niego starsza o dwa lata i miała własną grupę koleżanek. Czasem z niego drwiła i brała go "pod włos".

Aktor miał wrażenie, że specjalnie go prowokuje i sprawia, by czuł się niepewnie w jej towarzystwie. Nie raz z niego kpiła w obecności innych uczniów.

Te niemiłe wspomnienia sprawiły, że gdy ponownie spotkali się na planie serialu, Musiał wcale nie był zadowolony z jej osoby.

Jak reagował na jej casting?

Kiedy ogłoszono casting na serialową partnerkę Macieja Musiała w "Rodzince.pl", aktor od razu pomyślał o swojej dawniej koleżance z podstawówki. Obawiał się, że Olga Kalicka może wziąć w nim udział i otrzymać rolę.

Musiał postanowił działać. Zwrócił się z prośbą do reżysera, by wybrał kogokolwiek tylko nie Olgę Kalicką. Niestety jego apel nie poskutkował. Reżyser zdecydował, że to właśnie ona idealnie pasuje do tej roli.

Aktor musiał pogodzić się z tym wyborem, choć na początku bardzo go on zasmucił. Wolałby pracować z kimś, kogo lubi i darzy sympatią.

Dlaczego początki były trudne?

Początki współpracy Macieja Musiała i Olgi Kalickiej na planie "Rodzinki.pl" nie należały do najłatwiejszych. Aktorzy znali się jeszcze ze szkoły i nie darzyli sympatią.

Musiał nie ukrywał, że nie lubi pracować z kimś, kogo nie szanuje. Miał też żal, że reżyser nie wysłuchał jego próśb i obsadził Kalicką w roli jego serialowej dziewczyny.

Aktorzy musieli więc na nowo budować relację. Nie było to łatwe, bo między nimi od samego początku panowała napięta atmosfera. Na szczęście z biegiem czasu ich współpraca zaczęła się poprawiać.

Jak doszło do zgody na planie?

Pomimo trudnych początków, Maciejowi Musiałowi i Oldze Kalickiej udało się ostatecznie dogadać podczas pracy na planie serialu "Rodzinka.pl".

Aktorzy musieli ze sobą ściśle współpracować, wcielając się w role serialowej pary. Stopniowo zaczęli się lepiej poznawać i doceniać swoje umiejętności aktorskie.

Z biegiem czasu złe emocje z czasów szkolnych zostały zepchnięte na bok. Aktorzy zawarli niepisaną umowę, by skupić się na swojej pracy i nie wracać do przeszłości. To pozwoliło im się dogadać.

Dzisiaj Musiał i Kalicka mają dobre relacje. Szacunek do pracy drugiej osoby pomógł im wybaczyć dawną niechęć i polubić się na nowo.

Ich relacje po latach

Dziś, po latach współpracy, Maciej Musiał i Olga Kalicka darzą się dużą sympatią i szacunkiem. Aktorzy podkreślają, że łączy ich profesjonalny stosunek do pracy.

Musiał docenia umiejętności Kalickiej i nie wraca już do dawnych uprzedzeń. Podobnie Olga szanuje talent i zaangażowanie kolegi. Oboje dojrzeli i zrozumieli, że lepiej skupić się na teraźniejszości.

Aktorzy chwalą współpracę na planie serialu. Przyznają, że dzięki niej wiele się nauczyli - zarówno w kwestii aktorstwa, jak i budowania relacji z ludźmi.

Dziś łączy ich szacunek do pracy i wzajemne docenianie talentów. Konflikty z przeszłości już dawno poszły w niepamięć.

Podsumowanie

Artykuł przybliża historię znajomości polskich aktorów Macieja Musiała i Olgi Kalickiej. Opowiada o tym, jak poznali się w szkole i dlaczego początkowo się nie lubili. Przedstawia, w jaki sposób ponownie spotkali się na planie serialu "Rodzinka.pl" i jak na początku trudno im było ze sobą współpracować.

Dowiadujemy się, że aktorzy musieli przezwyciężyć dawną niechęć, by ostatecznie polubić się i z powodzeniem grać serialową parę. Artykuł opisuje, jak z biegiem czasu zaczęli doceniać swoje umiejętności i talenty aktorskie.

Tekst pokazuje, że choć początki znajomości Musiała i Kalickiej nie były łatwe, ostatecznie aktorom udało się zawrzeć niepisaną umowę i skupić na wspólnej pracy. Dziś łączy ich sympatia i szacunek dla talentu drugiej osoby.

Podsumowując, artykuł w ciekawy sposób przedstawia ewolucję relacji dwójki znanych aktorów - od dawniejszej niechęci po obecną przyjaźń i docenianie swoich umiejętności.

Najczęstsze pytania

Aktorzy poznali się w czasach szkoły podstawowej. Uczęszczali do tej samej placówki, choć Olga była od Musiała starsza o 2 lata. Mimo że często mijali się na korytarzu, nie zaprzyjaźnili się ze sobą.

Aktor wspomina, że Olga miała własną grupę koleżanek i czasem z niego drwiła oraz brała "pod włos". Czuł, że specjalnie go prowokuje i nie jest dla niego miła. Stąd jego niechęć do niej.

Kiedy dowiedział się, że Olga bierze udział w castingu do serialu, poprosił reżysera, by nie obsadzał jej w roli jego dziewczyny. Nie chciał z nią grać ze względu na dawną niechęć. Jednak reżyser zignorował jego prośbę.

Pomimo trudnych początków, z czasem Musiał i Kalicka zaczęli doceniać swoje umiejętności aktorskie. Skupili się na wspólnej pracy i budowaniu relacji na planie. Dawną niechęć zepchnęli na bok.

Dziś Musiał i Kalicka darzą się sympatią i szacunkiem. Doceniają wzajemnie swoje talenty aktorskie. Łączy ich profesjonalny stosunek do pracy. Konflikty z przeszłości już dawno poszły w niepamięć.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk

Muzyka to dla mnie nie tylko hobby, to pasja. Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat ciekawych artystów i różnorodnych brzmień.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły