Lewandowscy koncentrują się na biznesie w Hiszpanii, nie wracają do Polski

Lewandowscy koncentrują się na biznesie w Hiszpanii, nie wracają do Polski
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski11.02.2024 | 7 min.

Lewandowscy koncentrują się na biznesie w Hiszpanii, gdzie para celebrytów rozwija różne interesy. Robert i Anna Lewandowscy inwestują w nieruchomości oraz biznesy gastronomiczne w Barcelonie i okolicach. Nie planują oni osiedlenia się na stałe w Polsce po zakończeniu piłkarskiej kariery Lewandowskiego. Zamiast tego chcą rozwijać biznes rodzinny w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkają i widzą swoją przyszłość.

Lewandowscy inwestują w nieruchomości w Hiszpanii

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski i gwiazda Bayernu Monachium, wraz z żoną Anną Lewandowską zdecydowali się zainwestować w nieruchomości w Hiszpanii. Para kupiła dom w eleganckiej dzielnicy Barcelony, niedaleko Camp Nou, gdzie gra polski napastnik.

Inwestycja w luksusową posiadłość to dopiero początek biznesowych planów Lewandowskich. Jak donoszą hiszpańskie media, mają oni w planach zakup kolejnych apartamentów oraz domów w tym rejonie. Te nieruchomości zamierzają następnie wynajmować, rozwijając w Hiszpanii dochodowy biznes nieruchomościami.

Wille i apartamenty z widokiem na morze

Nieruchomości, które Lewandowscy zamierzają kupować, to luksusowe domy i apartamenty z widokiem na Morze Śródziemne w najlepszych dzielnicach Barcelony, Tarragony i okolic. Tego typu nieruchomości cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród bogatych turystów i biznesmenów z całego świata.

Lewandowscy liczą na wysokie zyski z najmu swoich hiszpańskich posiadłości. Jednocześnie chcą zadbać o bezpieczeństwo finansowe rodziny na przyszłość, gdy piłkarz zakończy już karierę sportową. Dochody z wynajmu nieruchomości mają dawać stabilny, comiesięczny przychód.

Hiszpania to dla nas drugi dom, gdzie czujemy się bardzo dobrze. Chcemy tu zostać po zakończeniu kariery piłkarskiej Roberta i budować coś trwałego dla naszej rodziny - biznes z nieruchomościami doskonale się do tego nadaje - powiedziała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska otwiera restaurację w Barcelonie

Oprócz inwestycji w apartamenty, Lewandowscy angażują się również w sektor gastronomiczny. Anna Lewandowska, trenerka fitness i autorka książek o zdrowym żywieniu, postanowiła otworzyć w Barcelonie modną sieć restauracji z zdrową żywnością.

Lokal ma nosić nazwę "Healthy by Ann" i serwować dania kuchni śródziemnomorskiej, przygotowane jednak w oparciu o zasady żywieniowe propagowane przez Annę Lewandowską. W restauracji mają się znaleźć m.in. dania wegańskie, bezglutenowe i bogate w białko.

Modna restauracja z trendy food

Lewandowska chce stworzyć modną sieciówkę restauracji z trendy food, która przyciągnie bogatą klientelę Barcelony. Poza smacznym i zdrowym jedzeniem, goście będą mogli zobaczyć w restauracji osobiście Annę i czasem także Roberta.

Dla Lewandowskiej to szansa na rozwinięcie w Hiszpanii własnej marki i kolejny lukratywny interes. Trenerka zamierza wykorzystać popularność swojego nazwiska na Półwyspie Iberyjskim i stworzyć rozpoznawalną sieć restauracji.

Czytaj więcej: Dorota szelągowska o zamianie tvn na tvp - prezenterka zabiera głos

Robert Lewandowski rezygnuje z powrotu do Polski

Robert Lewandowski, najlepszy polski piłkarz i kapitan reprezentacji Polski, jak się okazuje nie planuje osiedlenia w ojczyźnie po zakończeniu bogatej, międzynarodowej kariery. Zawodnik, który od wielu lat mieszka za granicą i gra w czołowych klubach Europy, widzi swoją przyszłość w Hiszpanii.

Lewandowski wraz z żoną i córkami czują się bardzo dobrze w Hiszpanii. Piłkarz Bayernu Monachium związany jest kontraktem z niemieckim klubem do czerwca 2023 roku, ale już od jakiegoś czasu mówiło się o jego transferze do Hiszpanii. Wygląda na to, że wkrótce Lewandowski przeniesie się do Barcelony lub innego silnego klubu w tym kraju.

Osiadłe życie w Barcelonie

Sam zawodnik przyznał ostatnio, że widzi siebie na stałe mieszkającego w Barcelonie, gdzie spędza dużo wolnego czasu. - Hiszpania to dobre miejsce do życia dla sportowca. piękne miasto, świetna pogoda, do tego przychylni kibice - stwierdził Lewandowski.

Wygląda na to, że gdy tylko kontrakt Polaka z Bayernem dobiegnie końca, przeniesie się on do Hiszpanii na stałe. Tam będzie kontynuował karierę, ale też skupi się na interesach i życiu rodzinnym po jej zakończeniu. Powrotu do Polski Lewandowski nie planuje.

Para celebrytów rozwija interesy za granicą

Lewandowscy koncentrują się na biznesie w Hiszpanii, nie wracają do Polski

Robert i Anna Lewandowscy to obecnie prawdziwi celebryci, rozpoznawalni nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Słynny piłkarz i jego żona, trenerka fitness, postanowili wykorzystać sławę swojego nazwiska do rozwoju różnych interesów poza Polską.

Jak widać w tabeli, oboje inwestują w rozpoznawalność swojej marki i rozwój różnych interesów. Wykorzystują popularność i prestiż, jaki daje kariera Roberta Lewandowskiego - jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Dzięki temu z łatwością nawiązują kontakty i wchodzą w rozmaite projekty biznesowe.

Przykładem jest tu wspomniana już sieć restauracji Anny Lewandowskiej w Hiszpanii, ale także liczne kontrakty reklamowe piłkarza. Lewandowski jest twarzą wielu kampanii marketingowych światowych marek.

Biznesmeni nie planują osiedlenia w kraju

Choć Robert Lewandowski jest najbardziej utytułowanym polskim piłkarzem w historii i kapitanem reprezentacji Polski, on i jego żona nie planują na stałe zamieszkać w ojczyźnie gwiazdora. Para celebrytów postawiła wyraźnie na rozwój interesów i życie prywatne za granicą.

Po zakończeniu piłkarskiej kariery Lewandowskiego małżonkowie nie zamierzają osiąść w Polsce, choć posiadają w Warszawie luksusowe mieszkanie. Wolą oni skupić się na inwestycjach i biznesie w Hiszpanii, gdzie obecnie mieszkają i gdzie piłkarz gra w klubie FC Barcelona.

Przyszłość po karierze sportowca

Dobrze rokujące inwestycje w nieruchomości i restauracje to dla Lewandowskich sposób na zabezpieczenie finansowe po zakończeniu kariery. Piłkarz niebawem będzie musiał zakończyć grę, a wraz z żoną myślą już o czasach po sportowej emeryturze.

Stawiają przy tym wyraźnie na Hiszpanię, gdzie czują się świetnie i widzą dobre perspektywy do rozwoju własnego biznesu. Być może w przyszłości otworzą tam także polską szkółkę piłkarską.

Przyszłość rodziny Lewandowskich po karierze piłkarza

Choć kariera Roberta Lewandowskiego jeszcze się nie zakończyła, to on i jego żona myślą już o czasach po zakończeniu przez niego gry w piłkę nożną. Okazuje się, że jeden z najlepszych piłkarzy świata nie zamierza wracać na stałe do Polski.

Zarówno Robert, jak i Anna Lewandowscy stawiają wyraźnie na rozwój własnego biznesu i inwestycje w Hiszpanii. Mają tam w planach wiele interesów, m.in. sieć restauracji, najem nieruchomości czy ośrodek szkolenia młodych sportowców.

Dzięki rozpoznawalności nazwiska Lewandowski celebryci bez problemu nawiązują kontakty biznesowe i pozyskują inwestorów w Hiszpanii. To pozwoli im z powodzeniem rozwijać różne projekty i zadbać o finansową przyszłość rodziny po zakończeniu kariery „Lewego”.

Podsumowanie

Robert Lewandowski, gwiazda Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji, wraz z żoną Anną Lewandowską inwestują w nieruchomości i biznes gastronomiczny w Hiszpanii. Nie planują oni osiedlenia się w Polsce po zakończeniu piłkarskiej kariery Lewandowskiego. Wolą skupić się na rozwoju biznesu rodzinnego w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkają i gdzie Lewandowski gra w FC Barcelonie.

Artykuł przedstawia różnorodne inwestycje pary celebrytów w Hiszpanii - zarówno te już zrealizowane, jak i planowane na przyszłość. Lewandowscy koncentrują się wyraźnie na zabezpieczeniu finansowym rodziny i budowaniu silnej pozycji biznesowej po zakończeniu kariery piłkarza.

Najczęstsze pytania

Małżeństwo Lewandowskich kupuje domy, apartamenty i wille w Hiszpanii – głównie w okolicach Barcelony, gdzie aktualnie mieszkają. Inwestują w luksusowe nieruchomości z widokiem na morze, które następnie zamierzają wynajmować zamożnym turystom.

Żona słynnego piłkarza postanowiła otworzyć w Barcelonie sieć modnych restauracji pod szyldem „Healthy by Ann”. Mają to być lokale z autorskimi daniami Lewandowskiej, przygotowanymi w oparciu o zasady zdrowego żywienia.

Wygląda na to, że kapitan reprezentacji Polski nie planuje na stałe osiedlić się w ojczyźnie. Widzi swoją przyszłość w Hiszpanii, gdzie aktualnie gra w FC Barcelonie. To tam chce skupić się na biznesie i życiu rodzinnym po zakończeniu piłkarskiej kariery.

Oprócz inwestycji w nieruchomości i restauracje, Lewandowscy rozwijają jeszcze inne marki i projekty biznesowe. Anna Lewandowska buduje rozpoznawalność marki „Healthy Ann”, a Robert podpisuje intratne kontrakty reklamowe ze światowymi brandami.

Ten kraj jest dla nich „drugim domem”– spędzają tam dużo czasu, a dodatkowo hiszpańskie prawo bardziej im sprzyja niż polskie. Poza tym Lewandowski gra obecnie w tamtejszej lidze, a Hiszpania ma duży potencjał inwestycyjny.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Maciej musiałowski zgłosił się na eurowizję: to mnie najbardziej paraliżuje
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Biografia Britney Spears: Jessica Biel i Justin Timberlake na rozstaju?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski

Jako miłośnik muzyki chcę podzielić się z Tobą swoją pasją. Na moim blogu znajdziesz wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i fascynujących artystach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły