Lewandowscy koncentrują się na biznesie w Hiszpanii, nie wracają do Polski

Lewandowscy koncentrują się na biznesie w Hiszpanii, nie wracają do Polski
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski11.02.2024 | 7 min.

Lewandowscy koncentrują się na biznesie w Hiszpanii, gdzie para celebrytów rozwija różne interesy. Robert i Anna Lewandowscy inwestują w nieruchomości oraz biznesy gastronomiczne w Barcelonie i okolicach. Nie planują oni osiedlenia się na stałe w Polsce po zakończeniu piłkarskiej kariery Lewandowskiego. Zamiast tego chcą rozwijać biznes rodzinny w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkają i widzą swoją przyszłość.

Lewandowscy inwestują w nieruchomości w Hiszpanii

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski i gwiazda Bayernu Monachium, wraz z żoną Anną Lewandowską zdecydowali się zainwestować w nieruchomości w Hiszpanii. Para kupiła dom w eleganckiej dzielnicy Barcelony, niedaleko Camp Nou, gdzie gra polski napastnik.

Inwestycja w luksusową posiadłość to dopiero początek biznesowych planów Lewandowskich. Jak donoszą hiszpańskie media, mają oni w planach zakup kolejnych apartamentów oraz domów w tym rejonie. Te nieruchomości zamierzają następnie wynajmować, rozwijając w Hiszpanii dochodowy biznes nieruchomościami.

Wille i apartamenty z widokiem na morze

Nieruchomości, które Lewandowscy zamierzają kupować, to luksusowe domy i apartamenty z widokiem na Morze Śródziemne w najlepszych dzielnicach Barcelony, Tarragony i okolic. Tego typu nieruchomości cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród bogatych turystów i biznesmenów z całego świata.

Lewandowscy liczą na wysokie zyski z najmu swoich hiszpańskich posiadłości. Jednocześnie chcą zadbać o bezpieczeństwo finansowe rodziny na przyszłość, gdy piłkarz zakończy już karierę sportową. Dochody z wynajmu nieruchomości mają dawać stabilny, comiesięczny przychód.

Hiszpania to dla nas drugi dom, gdzie czujemy się bardzo dobrze. Chcemy tu zostać po zakończeniu kariery piłkarskiej Roberta i budować coś trwałego dla naszej rodziny - biznes z nieruchomościami doskonale się do tego nadaje - powiedziała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska otwiera restaurację w Barcelonie

Oprócz inwestycji w apartamenty, Lewandowscy angażują się również w sektor gastronomiczny. Anna Lewandowska, trenerka fitness i autorka książek o zdrowym żywieniu, postanowiła otworzyć w Barcelonie modną sieć restauracji z zdrową żywnością.

Lokal ma nosić nazwę "Healthy by Ann" i serwować dania kuchni śródziemnomorskiej, przygotowane jednak w oparciu o zasady żywieniowe propagowane przez Annę Lewandowską. W restauracji mają się znaleźć m.in. dania wegańskie, bezglutenowe i bogate w białko.

Modna restauracja z trendy food

Lewandowska chce stworzyć modną sieciówkę restauracji z trendy food, która przyciągnie bogatą klientelę Barcelony. Poza smacznym i zdrowym jedzeniem, goście będą mogli zobaczyć w restauracji osobiście Annę i czasem także Roberta.

Dla Lewandowskiej to szansa na rozwinięcie w Hiszpanii własnej marki i kolejny lukratywny interes. Trenerka zamierza wykorzystać popularność swojego nazwiska na Półwyspie Iberyjskim i stworzyć rozpoznawalną sieć restauracji.

Czytaj więcej: Dorota szelągowska o zamianie tvn na tvp - prezenterka zabiera głos

Robert Lewandowski rezygnuje z powrotu do Polski

Robert Lewandowski, najlepszy polski piłkarz i kapitan reprezentacji Polski, jak się okazuje nie planuje osiedlenia w ojczyźnie po zakończeniu bogatej, międzynarodowej kariery. Zawodnik, który od wielu lat mieszka za granicą i gra w czołowych klubach Europy, widzi swoją przyszłość w Hiszpanii.

Lewandowski wraz z żoną i córkami czują się bardzo dobrze w Hiszpanii. Piłkarz Bayernu Monachium związany jest kontraktem z niemieckim klubem do czerwca 2023 roku, ale już od jakiegoś czasu mówiło się o jego transferze do Hiszpanii. Wygląda na to, że wkrótce Lewandowski przeniesie się do Barcelony lub innego silnego klubu w tym kraju.

Osiadłe życie w Barcelonie

Sam zawodnik przyznał ostatnio, że widzi siebie na stałe mieszkającego w Barcelonie, gdzie spędza dużo wolnego czasu. - Hiszpania to dobre miejsce do życia dla sportowca. piękne miasto, świetna pogoda, do tego przychylni kibice - stwierdził Lewandowski.

Wygląda na to, że gdy tylko kontrakt Polaka z Bayernem dobiegnie końca, przeniesie się on do Hiszpanii na stałe. Tam będzie kontynuował karierę, ale też skupi się na interesach i życiu rodzinnym po jej zakończeniu. Powrotu do Polski Lewandowski nie planuje.

Para celebrytów rozwija interesy za granicą

Robert i Anna Lewandowscy to obecnie prawdziwi celebryci, rozpoznawalni nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Słynny piłkarz i jego żona, trenerka fitness, postanowili wykorzystać sławę swojego nazwiska do rozwoju różnych interesów poza Polską.

Jak widać w tabeli, oboje inwestują w rozpoznawalność swojej marki i rozwój różnych interesów. Wykorzystują popularność i prestiż, jaki daje kariera Roberta Lewandowskiego - jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Dzięki temu z łatwością nawiązują kontakty i wchodzą w rozmaite projekty biznesowe.

Przykładem jest tu wspomniana już sieć restauracji Anny Lewandowskiej w Hiszpanii, ale także liczne kontrakty reklamowe piłkarza. Lewandowski jest twarzą wielu kampanii marketingowych światowych marek.

Biznesmeni nie planują osiedlenia w kraju

Choć Robert Lewandowski jest najbardziej utytułowanym polskim piłkarzem w historii i kapitanem reprezentacji Polski, on i jego żona nie planują na stałe zamieszkać w ojczyźnie gwiazdora. Para celebrytów postawiła wyraźnie na rozwój interesów i życie prywatne za granicą.

Po zakończeniu piłkarskiej kariery Lewandowskiego małżonkowie nie zamierzają osiąść w Polsce, choć posiadają w Warszawie luksusowe mieszkanie. Wolą oni skupić się na inwestycjach i biznesie w Hiszpanii, gdzie obecnie mieszkają i gdzie piłkarz gra w klubie FC Barcelona.

Przyszłość po karierze sportowca

Dobrze rokujące inwestycje w nieruchomości i restauracje to dla Lewandowskich sposób na zabezpieczenie finansowe po zakończeniu kariery. Piłkarz niebawem będzie musiał zakończyć grę, a wraz z żoną myślą już o czasach po sportowej emeryturze.

Stawiają przy tym wyraźnie na Hiszpanię, gdzie czują się świetnie i widzą dobre perspektywy do rozwoju własnego biznesu. Być może w przyszłości otworzą tam także polską szkółkę piłkarską.

Przyszłość rodziny Lewandowskich po karierze piłkarza

Choć kariera Roberta Lewandowskiego jeszcze się nie zakończyła, to on i jego żona myślą już o czasach po zakończeniu przez niego gry w piłkę nożną. Okazuje się, że jeden z najlepszych piłkarzy świata nie zamierza wracać na stałe do Polski.

Zarówno Robert, jak i Anna Lewandowscy stawiają wyraźnie na rozwój własnego biznesu i inwestycje w Hiszpanii. Mają tam w planach wiele interesów, m.in. sieć restauracji, najem nieruchomości czy ośrodek szkolenia młodych sportowców.

Dzięki rozpoznawalności nazwiska Lewandowski celebryci bez problemu nawiązują kontakty biznesowe i pozyskują inwestorów w Hiszpanii. To pozwoli im z powodzeniem rozwijać różne projekty i zadbać o finansową przyszłość rodziny po zakończeniu kariery „Lewego”.

Podsumowanie

Robert Lewandowski, gwiazda Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji, wraz z żoną Anną Lewandowską inwestują w nieruchomości i biznes gastronomiczny w Hiszpanii. Nie planują oni osiedlenia się w Polsce po zakończeniu piłkarskiej kariery Lewandowskiego. Wolą skupić się na rozwoju biznesu rodzinnego w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkają i gdzie Lewandowski gra w FC Barcelonie.

Artykuł przedstawia różnorodne inwestycje pary celebrytów w Hiszpanii - zarówno te już zrealizowane, jak i planowane na przyszłość. Lewandowscy koncentrują się wyraźnie na zabezpieczeniu finansowym rodziny i budowaniu silnej pozycji biznesowej po zakończeniu kariery piłkarza.

Najczęściej zadawane pytania

Małżeństwo Lewandowskich kupuje domy, apartamenty i wille w Hiszpanii – głównie w okolicach Barcelony, gdzie aktualnie mieszkają. Inwestują w luksusowe nieruchomości z widokiem na morze, które następnie zamierzają wynajmować zamożnym turystom.

Żona słynnego piłkarza postanowiła otworzyć w Barcelonie sieć modnych restauracji pod szyldem „Healthy by Ann”. Mają to być lokale z autorskimi daniami Lewandowskiej, przygotowanymi w oparciu o zasady zdrowego żywienia.

Wygląda na to, że kapitan reprezentacji Polski nie planuje na stałe osiedlić się w ojczyźnie. Widzi swoją przyszłość w Hiszpanii, gdzie aktualnie gra w FC Barcelonie. To tam chce skupić się na biznesie i życiu rodzinnym po zakończeniu piłkarskiej kariery.

Oprócz inwestycji w nieruchomości i restauracje, Lewandowscy rozwijają jeszcze inne marki i projekty biznesowe. Anna Lewandowska buduje rozpoznawalność marki „Healthy Ann”, a Robert podpisuje intratne kontrakty reklamowe ze światowymi brandami.

Ten kraj jest dla nich „drugim domem”– spędzają tam dużo czasu, a dodatkowo hiszpańskie prawo bardziej im sprzyja niż polskie. Poza tym Lewandowski gra obecnie w tamtejszej lidze, a Hiszpania ma duży potencjał inwestycyjny.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Szczerze o Bogu i Kościele: Tomasz Adamek mówi jak nigdy dotąd
  3. Zakopower odwołuje koncert z powodu problemów zdrowotnych Karpiel-Bułeckiej
  4. Wielkie Kolędowanie Polsatu 2023. Gwiazdy na scenie!
  5. Miley cyrus olśniła na pokazie louis vuitton. tej piosenki jeszcze nie znacie
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski

Jako miłośnik muzyki chcę podzielić się z Tobą swoją pasją. Na moim blogu znajdziesz wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i fascynujących artystach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

0