Amerykanin usłyszał duet Nosowskiej i Przemyk. Co powiedział?

Amerykanin usłyszał duet Nosowskiej i Przemyk. Co powiedział?
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski21.12.2023 | 3 min.

Amerykanin usłyszał duet Nosowskiej i Przemyk na festiwalu Męskie Granie i był pod ogromnym wrażeniem. W swojej reakcji chwalił utwór "Kochana" za świetne brzmienie, a także docenił scenografię oraz występ obu artystek. Stwierdził, że Polska ma wielu utalentowanych wykonawców i warto tłumaczyć nasze piosenki na angielski. Zobacz, co dokładnie powiedział amerykański youtuber o duecie Nosowska-Przemyk!

Amerykanin zachwycony występem Nosowskiej i Przemyk

Podczas 9. edycji festiwalu Męskie Granie w 2018 roku na scenie pojawiło się wiele polskich gwiazd, w tym duet Renaty Przemyk i Katarzyny Nosowskiej. Ich występ z utworem „Kochana” obejrzał pewien amerykański youtuber, który był pod ogromnym wrażeniem.

Mężczyzna w swojej reakcji chwalił przede wszystkim sam utwór za świetne brzmienie i doskonałe wykonanie. Stwierdził, że zarówno aranżacja, jak i wokale artystek zostały przygotowane na najwyższym poziomie.

Utwór „Kochana” idealnie łączy talenty wokalistek

Amerykanin zwrócił szczególną uwagę na głosy Przemyk i Nosowskiej, które jego zdaniem idealnie do siebie pasują. Docenił potężny głos Nosowskiej, który harmonijnie połączył się z pełną głębi barwą wokalu Przemyk. Stwierdził, że obie artystki brzmią razem fantastycznie.

Co więcej, youtuberowi towarzyszyło dziwne przeczucie, że już kiedyś słyszał utwór „Kochana”. Być może melodyka albo tekst piosenki są na tyle ponadczasowe, że pozostają w pamięci słuchaczy.

Scenografia i realizacja dźwięku na wysokim poziomie

Oprócz samego występu wokalistek, Amerykanin pochwalił również scenografię oraz realizację dźwiękową i świetlną koncertu Męskie Granie. Jego zdaniem zarówno muzyka, jak i oświetlenie festiwalu stworzyły nieziemski, magiczny klimat.

Widać zatem, że organizatorzy festiwalu zadbali o każdy szczegół, aby stworzyć niezapomniane widowisko zarówno dla publiczności na miejscu, jak i dla widzów przed ekranami.

Polscy artyści na światowym poziomie

Zasugerował przy tym, że warto byłoby tłumaczyć nasze rodzime przeboje na język angielski, aby mogły podbić listy przebojów na całym świecie. Jednak dobra muzyka, nawet w niezrozumiałym dla wszystkich języku, potrafi poruszyć serca i umysły słuchaczy.

Do słuchania fantastycznych utworów wystarczą przecież... same uszy!

– podsumował swój wywód Amerykanin. Widać więc, że był pod ogromnym wrażeniem talentu polskich artystów i poziomu rodzimej sceny muzycznej.

Czytaj więcej: Patti smith trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan zdrowia?

Podsumowanie

Amerykanin usłyszał duet Nosowskiej i Przemyk. Co powiedział?

Występ duetu Renaty Przemyk i Katarzyny Nosowskiej na festiwalu Męskie Granie w 2018 roku zrobił ogromne wrażenie na pewnym amerykańskim youtuberze. Mężczyzna w swojej reakcji chwalił przede wszystkim ich utwór "Kochana" za świetną aranżację i wykonanie.

Docenił także scenografię festiwalu, muzykę i oświetlenie, które jego zdaniem stworzyły magiczną atmosferę. Szczególnie pochlebnie wypowiedział się o głosach obu artystek, które wspaniale ze sobą współgrały.

Oglądając występ, Amerykanin doszedł do wniosku, że polscy artyści prezentują światowy poziom. Wyraził opinię, iż warto tłumaczyć nasze rodzime przeboje na angielski, by mogły podbić zagraniczne listy.

Jak widać, dobre brzmienie i chwytliwa melodia potrafią poruszyć słuchaczy niezależnie od bariery językowej. Dobrą muzykę, według youtubera, wystarczy po prostu... usłyszeć.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Autor kolorowych jarmarków stracił miliony? janusz laskowski ujawnił prawdę
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski

Jako miłośnik muzyki chcę podzielić się z Tobą swoją pasją. Na moim blogu znajdziesz wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i fascynujących artystach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły