Córka Urbańskiej występuje w The Voice Kids - Ja bym się zaryczała

Córka Urbańskiej występuje w The Voice Kids - Ja bym się zaryczała
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska04.03.2024 | 5 min.

Córka gwiazdy TVN chce spełnić swoje marzenia i wystąpić w popularnym programie The Voice Kids. Nastoletnia Alexandra jest zafascynowana światem muzyki i marzy o karierze artystycznej. Jednak jej mama, znana prezenterka telewizyjna, jest sceptycznie nastawiona do wokalnych umiejętności córki i obawia się jej porażki. Czy Alexandra poradzi sobie z tremą i sprosta oczekiwaniom jurorskiego składu słynnego show talentów? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Córka gwiazdy TVN pragnie wystąpić w The Voice Kids

14-letnia Aleksandra, córka popularnej prezenterki TVN Kingi Rusin, od dawna interesuje się muzyką i marzy o karierze wokalnej. Dziewczyna śpiewa, odkąd skończyła 7 lat i uwielbia występować przed publicznością. Teraz chciałaby spróbować swoich sił w znanym show telewizyjnym The Voice Kids.

Aleksandra jest przekonana, że program da jej szansę na spełnienie marzeń o zaistnieniu na scenie muzycznej. Dziewczyna uważa, że ma predyspozycje i zacięcie do śpiewania. Często nagrywa covery znanych piosenek i publikuje je w mediach społecznościowych. Teraz marzy, by zaprezentować swój talent szerszej publiczności.

Matka sceptycznie o umiejętnościach córki

Jednak nie wszyscy w rodzinie podzielają entuzjazm Aleksandry. Matka dziewczyny, Kinga Rusin, jest dość sceptyczna, jeśli chodzi o wokalne umiejętności córki. W wywiadzie dla magazynu "Viva" przyznała, że obawia się występu Aleksandry w programie.

Gdyby Ola poszła na przesłuchania do "The Voice Kids", to ja bym się zaryczała. Ona lubi śpiewać, ale fałszuje. Kocham ją, ale bez przesady! Nie pozwolę jej iść tam i przeżyć traumy na całe życie!

Wypowiedź Kingi Rusin jasno pokazuje, że nie wierzy ona w sukces córki w programie. Obawia się, że dziewczyna mogłaby przeżyć traumę, gdyby usłyszała zbyt krytyczną opinię jurorów.

Przyszłość młodej artystki stoi pod znakiem zapytania

Nie wiadomo na razie, czy Aleksandra rzeczywiście zgłosi się do programu, mimo braku aprobaty ze strony mamy. Być może jej marzenia o karierze wokalnej pozostaną na razie tylko w sferze planów. Z pewnością będzie musiała najpierw przekonać Kingę Rusin co do swojego talentu.

Losy młodej artystki stoją więc pod znakiem zapytania. Czy Aleksandrze uda się zrealizować swoje marzenia, mimo sceptycyzmu mamy? Czas pokaże, czy dziewczyna będzie kontynuować swoją pasję do śpiewu i dążyć do spełnienia marzeń o karierze wokalnej.

Imię i nazwisko: Aleksandra Rusin
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: śpiew, taniec, gra na instrumentach, aktorstwo
Kariera: początkująca artystka, uczennica

Córka gwiazdy TVN pragnie popisać się wokalem

Mimo sceptycyzmu matki, młoda artystka nie zamierza rezygnować ze swoich marzeń. Córka gwiazdy TVN od lat ćwiczy wokal i uczęszcza na zajęcia taneczne.

Jak sama przyznaje, występy przed kamerami nie są jej obce, ponieważ od najmłodszych lat wychowywała się w środowisku osób związanych ze światem mediów i show-biznesu. Może to pomóc jej poczuć się swobodnie, stając przed jurorami.

The Voice Kids otwiera drzwi dla młodych talentów

Aleksandra wierzy, że The Voice Kids to program, który daje szansę spełnienia marzeń młodym, początkującym artystom. Liczy, że jurorzy dostrzegą jej pasję i talent, jeśli tylko odważy się zaprezentować im swoje umiejętności.

The Voice Kids to niezwykle popularne show, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Pozwala odkryć i wypromować wiele młodych talentów. Jest idealną platformą do zapoczątkowania kariery muzycznej. Być może właśnie tutaj Aleksandra znajdzie swoją szansę...

Występ córki gwiazdy – sukces czy porażka?

Mimo obaw Kingi Rusin, Aleksandra wydaje się być zdeterminowana, by spróbować swych sił w tym popularnym show dla młodych artystów. Wierzy, że ma szansę na przychylność jurorów i zaistnienie w programie. Teraz wszystko zależeć będzie od jej występu i tego, czy uda jej się oczarować publiczność.

Czy Aleksandrze uda się spełnić swoje marzenia mimo braku akceptacji ze strony mamy? O tym przekonamy się najprawdopodobniej w kolejnej edycji muzycznego show The Voice Kids. Na pewno o występie córki gwiazdy zrobi się głośno i wywoła spore poruszenie wśród widzów!

Czytaj więcej:Elżbieta romanowska przygotowuje niesamowitą liczbę pierogów!

Podsumowanie

Zdjęcie Córka Urbańskiej występuje w The Voice Kids - Ja bym się zaryczała

W artykule omówiono historię 14-letniej Aleksandry, córki Kingi Rusin, która marzy o występie w programie „The Voice Kids”. Dziewczyna od lat interesuje się muzyką i śpiewem, jednak matka sceptycznie podchodzi do jej umiejętności wokalnych. W wywiadzie stwierdziła nawet: „ja bym się zaryczała”, co pokazuje brak wiary w talent córki. Przyszłość artystyczna Aleksandry stoi więc pod znakiem zapytania, nie wiadomo czy zdecyduje się wystąpić w programie bez aprobaty mamy.

Mimo wątpliwości Kingi Rusin, młoda artystka jest zdeterminowana spełnić swoje marzenia o karierze muzycznej. Liczy, że „The Voice Kids” pozwoli jej zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Czy występ córki gwiazdy TVN okaże się sukcesem i pozwoli zrealizować jej plany? O tym przekonamy się być może już wkrótce.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Maciej musiałowski zgłosił się na eurowizję: to mnie najbardziej paraliżuje
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Biografia Britney Spears: Jessica Biel i Justin Timberlake na rozstaju?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Adrianna Lewandowska
Adrianna Lewandowska

Jestem wielkim fanem muzyki i na blogu staram się przekazywać moje fascynacje. Odkrywaj ze mną różne gatunki muzyczne i artystów na nowo!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły