Julia Wieniawa ma prawdziwą dżunglę w domu. Szok, ile wydała na rośliny

Julia Wieniawa ma prawdziwą dżunglę w domu. Szok, ile wydała na rośliny
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk17.01.2024 | 5 min.

Julia Wieniawa ma prawdziwą dżunglę w domu. Popularna aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" zaskakuje swoim niecodziennym hobby - kolekcjonowaniem roślin. W jej mieszkaniu znajduje się prawdziwa egzotyczna dżungla. Julia wydała na nią prawdziwą fortunę. Jak się okazuje, rośliny to jej wielka pasja. Artykuł przybliży Państwu zaskakującą kolekcję roślin celebrytki oraz opowie, ile Julia Wieniawa zainwestowała w swój zielony ogród.

Ogród Julii Wieniawy pełen egzotycznych roślin

Julia Wieniawa znana jest z serialu "Rodzinka.pl", w którym gra jedną z głównych ról. Aktorka prowadzi aktywne życie zawodowe, ale ma też niecodzienne hobby - kolekcjonowanie roślin. W jej mieszkaniu znajduje się prawdziwa, egzotyczna dżungla.

Julia zgromadziła imponującą kolekcję roślin - w jej domu rosną palmy, drzewa cytrusowe, storczyki i wiele innych gatunków. Wieniawa wydała na swoją zieloną pasję prawdziwą fortunę, ale jak przyznaje, opieka nad roślinami daje jej ogromną satysfakcję i pozwala odpocząć od show-biznesu.

Niecodzienne hobby gwiazdy

Kolekcjonowanie roślin to dość niecodzienne hobby, jak na popularną i zapracowaną aktorkę. Julia z zaangażowaniem i cierpliwością dogląda swoich podopiecznych - podlewa je, nawozi i przesadza. Jak twierdzi, praca w ogródku działa na nią terapeutycznie i pozwala jej się wyciszyć.

Co ciekawe, Julia lubi eksperymentować i łączyć gatunki roślin w oryginalny sposób. Jej ogród to prawdziwa mieszanka stylów i faktur - obok siebie rosną tu rośliny, które w naturze raczej by się nie spotkały.

Egzotyczna dżungla w mieszkaniu aktorki

Mieszkanie Julii Wieniawy przypomina bardziej oranżerię czy ogród botaniczny niż typowe wnętrze. W przestronnym salonie aktorki nie brakuje zieleni - rozłożyste liście filodendronów mieszają się tu z łodygami bambusa i kolczastymi gałązkami kaktusów.

Nie brakuje też drzew owocowych - Julia hoduje w domu cytrusy, takie jak pomarańcze, grejpfruty czy cytryny. Jak podkreśla aktorka, zależy jej na tym, aby jej rośliny nie były tylko ozdobą, ale też przynosiły pożytek.

Wyszukane gatunki w kolekcji celebrytki

W kolekcji roślin Julii Wieniawy nie brakuje wyszukanych okazów. Aktorka jest dumna ze swojej rozłożystej monstery, która zajmuje niemal całą ścianę salonu. Ma też wrażliwą na chłód palemkę arekę oraz kilka storczyków.

Co jakiś czas Julia powiększa swoją „zieloną rodzinę” o nowe nabytki. Ostatnio jej pasją stał się fikus Benjamin - egzotyczne drzewo o pięknych, błyszczących liściach. Podobnie jak inne swoje rośliny, Julia traktuje je niemal jak dziecko.

Czytaj więcej: Tomasz karolak z dramatycznym apelem: przeżywa rodzinną tragedię

Rośliny jako pasja popularnej aktorki

Botaniczną pasją Julii Wieniawy żywo interesują się jej fani. Gwiazda chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich roślin i dzieli się z obserwatorami ich postępami. Pod fotografiami aparycji czy stylizacji celebrytki można znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących jej zielonego hobby.

„Wbrew pozorom, zajmowanie się roślinami to świetny relaks i oderwanie się od codzienności. Polecam to każdemu!”

- przyznaje Julia. I dodaje, że dzięki pasji ogrodniczej nauczyła się cierpliwości i pokory. Rośliny uczą pokornej troski, ale też dają wiele radości, gdy zakwitają i obficie owocują - podkreśla aktorka.

Zaskakująca kolekcja roślin celebrytki

Julia Wieniawa ma prawdziwą dżunglę w domu. Szok, ile wydała na rośliny

Julia Wieniawa udowadnia, że nawet popularna gwiazda show-biznesu może mieć bardzo przyziemną pasję. Jej domowa kolekcja roślin naprawdę robi wrażenie - zarówno pod względem ilości, jak i różnorodności zgromadzonych okazów.

W kolekcji Julii Wieniawy znajdują się m.in.:
- 5 dużych drzew i palmy
- 3 duże storczyki
- 8 krzewów i bylin
- kilkanaście mniejszych doniczkowych roślin

Jak widać zielone hobby pochłania sporo czasu i środków gwiazdy. Sam zakup roślin to jedno - dochodzą do tego koszty nawozów, ziemi i specjalnego sprzętu. Mimo to aktorka nie narzeka, wręcz przeciwnie - jej zdaniem inwestycja w rośliny, to jedna z najlepszych decyzji w życiu.

Podsumowanie

Artykuł przybliżył czytelnikom niecodzienne hobby popularnej aktorki Julii Wieniawy. Okazuje się, że gwiazda serialu "Rodzinka.pl" jest pasjonatką roślin. W jej mieszkaniu zgromadzona jest imponująca, egzotyczna kolekcja - zarówno pod względem ilości, jak i różnorodności gatunków.

Julia poświęca wiele czasu i środków na pielęgnację swoich podopiecznych. Jak przyznaje, praca w "zielonym ogródku" działa na nią terapeutycznie i pozwala wypocząć od show-biznesu. Co ciekawe, celebrytka lubi eksperymentować i łączyć rośliny w oryginalny, niestandardowy sposób.

Artykuł unaocznił także, że zajmowanie się roślinami to świetna odskocznia od codzienności i sposób na relaks, z którego warto skorzystać. Poza tym rośliny uczą pokory i cierpliwości - cech bardzo przydatnych w życiu. Jak wynika z artykułu, nawet popularna osobowość medialna może mieć tak przyziemną pasję jak ogrodnictwo.

Miejmy nadzieję, że artykuł zainspiruje niejednego czytelnika do spróbowania swoich sił w roli ogrodnika-amatora. Być może pod wpływem przykładu Julii Wieniawy, w niejednych domach zagości teraz trochę zieleni i świeżego powietrza.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Muniek staszczyk załamany: to mnie przeraża
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Powrót Pol'and'Rock Festival do Kostrzyna - burmistrz wyjawia prawdę
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Eryk Krawczyk
Eryk Krawczyk

Muzyka to dla mnie nie tylko hobby, to pasja. Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat ciekawych artystów i różnorodnych brzmień.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły