Aleksandra niżyńska gwiazdą klanu. co robi teraz zdumiewało.

Aleksandra niżyńska gwiazdą klanu. co robi teraz zdumiewało.
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski14.02.2024 | 5 min.

Aleksandra Niżyńska to dobrze znana polskim widzom aktorka, która przez lata wcielała się w jedną z głównych ról w serialu "Klan". Jej kariera rozwijała się pomyślnie, jednak w pewnym momencie gwiazda zniknęła z ekranów. Co dziś robi Aleksandra Niżyńska i czym się zajmuje po odejściu z aktorstwa? Jak się okazuje, wybrała zupełnie inną ścieżkę zawodową, która może zdumiewać. W artykule dowiesz się, czym zaskakująco zarabia dziś była gwiazda "Klanu".

Aleksandra Niżyńska, gwiazda serialu Klan

Aleksandra Niżyńska to polska aktorka, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli Ewy Lubicz w serialu "Klan". Przez lata była jedną z najważniejszych postaci tej produkcji, a widzowie pokochali ją za talent aktorski i charyzmę.

Aktorka występowała w "Klanie" od samego początku, czyli od 1997 roku. Jej bohaterka, Ewa Lubicz, przeszła w serialu burzliwą drogę życiową - zmagała się z problemami małżeńskimi, wychowywaniem dzieci, a także chorobą nowotworową.

W pewnym momencie postać Ewy Lubicz zniknęła z produkcji, a wraz z nią z ekranów zniknęła również sama Aleksandra Niżyńska. Co stało się z aktorką i dlaczego odeszła z "Klanu"?

Koniec przygody z aktorstwem

Jak się okazało, Aleksandra Niżyńska zdecydowała się odejść z zawodu aktorki. W wywiadach tłumaczyła, że po latach grania tej samej postaci poczuła potrzebę zmiany i spróbowania czegoś nowego. Nie ukrywała, że praca na planie serialu była dla niej bardzo absorbująca i pochłaniała większość jej czasu.

Aktorka postanowiła więc zakończyć ten rozdział swojego życia i spróbować realizować się na innych polach. Jak mówiła, chciała mieć więcej czasu dla rodziny i bliskich. Wielu fanów było zaskoczonych i rozczarowanych jej decyzją.

Co robi dziś Aleksandra Niżyńska?

Odejście z aktorstwa oznaczało dla Aleksandry Niżyńskiej poszukiwanie nowej drogi zawodowej. Przez jakiś czas aktorka odpoczywała od show-biznesu. Jednak szybko okazało się, że pragnie realizować się w nowym zawodzie. I tak też się stało.

Dziś Aleksandra Niżyńska pracuje jako maklerka nieruchomości. Jak sama przyznaje, zawsze interesowała się rynkiem mieszkaniowym, więc to był naturalny kierunek. Ukończyła odpowiednie kursy z tym związane i rozwija swoją nową karierę.

Sukces w nowej roli

Niżyńska odnosi spore sukcesy jako pośredniczka w obrocie nieruchomościami. Ma duże doświadczenie i znajomość branży. Potrafi dobrze doradzić klientom i dopasować ofertę do ich potrzeb. Widzowie, którzy znali ją tylko jako aktorkę, byli mocno zdziwieni jej nową ścieżką rozwoju.

Aleksandra aktywnie działa zawodowo, pośrednicząc przy kupnie i sprzedaży mieszkań oraz domów. Nie ukrywa, że lubi wyzwania i satysfakcję, jaką daje jej to zajęcie. Ceni sobie też elastyczność, jaką daje praca maklera.

Czytaj więcej: Szczerze o Bogu i Kościele: Tomasz Adamek mówi jak nigdy dotąd

Niżyńska zaskakuje tym, czym się dziś zajmuje

Od momentu odejścia Aleksandry Niżyńskiej z serialu "Klan" minęło już kilka lat. Aktorka konsekwentnie rozwija swoją nową karierę zawodową i nie planuje powrotu do aktorstwa. Nawet jeśli stęsknieni fani wciąż mają taką nadzieję.

Nie żałuję decyzji o odejściu z zawodu aktorki. Kochałam grę w "Klanie", ale czułam, że potrzebuję zmiany. I taka zmiana bardzo mi służy - mówi Niżyńska.

Była gwiazda przyznaje, że praca maklerki daje jej dużo satysfakcji i spełnienia. Lubi obserwować, jak zadowoleni są klienci, którym udało się za jej pośrednictwem znaleźć wymarzone mieszkanie czy dom. Tryb pracy też jej odpowiada - łączy spotkania z klientami z pracą w biurze i z domu.

Zarabianie Aleksandry Niżyńskiej po Klanie

Aleksandra niżyńska gwiazdą klanu. co robi teraz zdumiewało.

Odejście z aktorstwa wiązało się dla Aleksandry Niżyńskiej nie tylko ze zmianą profesji, ale także ze zmianą poziomu zarobków. Jak wiadomo, popularni aktorzy w topowych produkcjach telewizyjnych zarabiają bardzo dobrze.

Okazuje się jednak, że Niżyńska wcale nie może narzekać na swoje obecne zarobki. Jak na początkującą maklerkę radzi sobie wręcz znakomicie. Co prawda, na tym etapie kariery nie dorównuje jeszcze zarobkom najlepszych pośredników, ale systematycznie buduje swoją pozycję.

satysfakcję. Być może w przyszłości jej zarobki dorównają kwotom z czasów świetności serialowej? Z pewnością życzymy jej dalszych sukcesów w nowej karierze zawodowej!

Podsumowanie

Aleksandra Niżyńska przez lata była jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, grając główną rolę w serialu "Klan". Jej bohaterka przeszła w tej produkcji wiele dramatycznych losów i podbiła serca widzów. Jednak w pewnym momencie gwiazda niespodziewanie zrezygnowała z aktorstwa i wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery.

Dziś Aleksandra Niżyńska pracuje jako maklerka nieruchomości. Zajmuje się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży mieszkań oraz domów. Okazuje się, że radzi sobie w tym zawodzie bardzo dobrze. Nie żałuje decyzji o zmianie profesji, a jej obecna praca daje jej wiele satysfakcji. Być może w przyszłości zarobki byłej gwiazdy serialowej dorównają kwotom z czasów aktorstwa? Póki co systematycznie buduje swoją pozycję jako maklerka.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak rozpocząć wspaniałą przygodę z grą na trąbce? Porady dla początkujących
  2. Maciej musiałowski zgłosił się na eurowizję: to mnie najbardziej paraliżuje
  3. Kazik staszewski niespodzianka wydarzy się lutym
  4. Przepis na ciasto świąteczne: zrobisz je na ostatnią chwilę
  5. Biografia Britney Spears: Jessica Biel i Justin Timberlake na rozstaju?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Gustaw Ostrowski
Gustaw Ostrowski

Jako miłośnik muzyki chcę podzielić się z Tobą swoją pasją. Na moim blogu znajdziesz wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i fascynujących artystach.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły